Якщо ви часто мучитеся від печії, то вам потрібен великий сніданок і невелика вечеря. Крім схуднення даний режим харчування стабілізує метаболізм і скоротить кількість нападів печії. Обов’язково позбавтеся від жиру на животі, який не тільки збільшує ризик грижі шлунка, але і сприяє печії. Зменшити в раціоні кількість вуглеводів, і це поліпшить симптоми, як з’ясували вчені ще в 2006 році. Зниження кількості вуглеводів до 20 гр. або менше в день істотно змінює рівень рH у шлунку.
Спробуйте визначити, які саме причини призводять до печії. Ведіть спеціальний харчовий щоденник, за допомогою якого можна встановити, які продукти харчування провокують небажані симптоми. Найчастіше ними бувають жирні і кислотні страви і напої, гостра їжа, кава, шоколад, пиво і вино. Візьміть під контроль рівень стресу. Ця стародавня біологічна реакція людського організму на будь-які загрози пов’язана в тому числі і з печією.
Почніть носити більш вільний одяг, щоб не тиснути на область живота. Не вживайте їжу пізніше, ніж за три години до відходу до сну. Подушка в ліжку повинна знаходитися трохи на підвищенні, щоб кількість випадків печії скоротилося. Жуйте їжу, яка провокує вироблення слини, начебто хрустких овочів. Не забувайте про продукти харчування, що мають здатність боротися з симптомами печії. До їх числа відносяться зелені листові овочі, пробіотики, імбир, куркума, сік алое віра, продукти з високим вмістом харчових волокон, а також звичайна вода.