Льон при гастриті обов’язково потрібно проварити до такої консистенції, щоб він почав виділяти слиз. Але не кип’ятити!
«Зранку на голодний шлунок треба випивати склянку завареного льону, він має бути густий, як кисіль», – каже жінка і ділиться рецептом.
Як заварювати льон від гастриту
Треба взяти 3 ст. ложки насіння, залити 1 л окропу. Заварити протягом 2–4 хв на малому вогні, накрити кришкою, і залишити на ніч настоюватися. Зранку пити натщесерце за 20 хвилин до їди теплим по 1 скл. відвару, потім решту випити протягом дня за півгодини до їди.
Щодня потрібно готувати свіжий настій. Застосовувати цей засіб потрібно протягом місяця, навіть якщо болі в шлунку припинилися. А ще треба обов’язково дотримуватися дієти.
«А ще бажано їсти на снiданок вiвсяну кашу, заварену на водi, з оливковою олiєю, – кажн Наталя. – Оливкову олію теж добре пити на голодний шлунок (по 1 ст. ложці), але не рафіновану».
Наостанок ділиться ще одним перевіреним рецептом настою льону з лікарськими травами. На 1 л окропу: 2 ст. ложки льону, 1 ст. ложка м’яти перцевої, 1 ст. ложка безсмертника, 2 ч. ложки кореня валер’яни. Ввечері льон покип’ятити 2 хв, додати трави, накрити кришкою і вимкнути вогонь. Зранку процідити і пити по 150 г 3 рази на день за 30 хв до їди, перед цим підігрівши.
«Перевірила: вилікувала не тільки гастрит, а й виразку. Рік від гастриту минув – і все чудово. Допомагає 100%», – запевняє жінка.
Пише - simya.com.ua