Ґрунтова рукола стає доступною в травні, але багато хто навчився її вирощувати у себе на підвіконнях - красиво, зручно і корисно. Корисні властивості У руколі містяться алкалоїди, флавоніди, вітаміни К, С, В, А. Вона багата йодом, залізом, калієм, кальцієм, магнієм.
Ще в ній присутні яблучна і лимонна кислоти, гірчична олія, стероїди. Руколу треба вживати тим людям, які страждають на виразку шлунка або гастрит, адже вона зміцнює шлункові стінки. Вітамін D допоможе в загоєнні ран, адже підвищує згортання крові.
Рукола - хороший дієтичний продукт, вона покращує обмін речовин, особливо корисна для людей, які мають намір скинути кілька зайвих кілограмів, адже надає відчуття ситості. Ця травичка хороший засіб для профілактики авітамінозів. А ще вона знижує вміст холестерину в крові.
Олія руколи також є цінним продуктом, крім того, що її широко застосовують в кулінарії, знайшла вона застосування і в косметології. Наприклад, маски з додаванням олії руколи зміцнюють волосся і попереджають його випадіння.