Вона залила окропом перегородки горіха і приймала цей настій щодня! Результат здивував навіть лікаря

30 червня 2018 р. 22:16

Перегородки горіха – цінний продукт, який може позбавити вас від десятка хвороб! Впевнені, після прочитання цієї статті ви перестанете їх викидати.

Коли ви чистите волоські горіхи, то викидаєте їх перегородки в сміття? Зупиніться! Не варто цього робити, і ось чому … Виявляється, у волоському горісі, не тверда оболонка, а тонка внутрішня перегородка, яку ми звикли викидати, є просто панацеєю від всіх бід. По-перше це хороший засіб для заповнення дефіциту йоду в організмі.

Як показують спостереження фахівців, нестача йоду в організмі здатна спровокувати розвиток багатьох захворювань, серед яких порушення роботи щитовидної залози, мастопатія, міома, аденома передміхурової залози. Нерідко дефіцит йоду обертається загальною слабкістю, тремтінням пальців, дратівливістю, забудькуватістю, підвищенням артеріального тиску.

Брак йоду – поширене явище серед людей похилого віку, вагітних і жінок, що годують, а також тих, хто багато часу проводить перед монітором комп’ютера. Діагностувати це нескладно. Досить перед сном нанести на передпліччя кілька смужок ваткою, змоченою звичайним йодом. Якщо вранці ви насилу знайдете (або не знайдете зовсім) сліди йоду – проблема в наявності. У цій ситуації лікувальні властивості перегородок волоських горіхів будуть як ніколи доречні. Вам буде потрібно: півсклянки витягнутих з шкаралупи перегородок.

Висипавши їх в емальовану каструльку, залийте перегородки холодною водою (2 склянки) і доведіть до кипіння. Зменшивши вогонь, дайте їм потомитися хвилин 10. Остиглий відвар (кольором нагадує міцно заварений чай) процідіть і тричі в день пийте перед їжею по одному ковтку. Тривалість прийому даного відвару коливається від 1 до 4 тижнів – до того моменту, як періодично нанесений на шкіру йод перестає вбиратися.

Результатом стає поліпшення самопочуття, відновлення душевної рівноваги, нормалізація обміну речовин і т. д. Також перегородки допоможуть успішно позбутися від кон’юнктивіту. Для цього перегородки необхідно подрібнити за допомогою кавомолки. Півсклянки отриманого порошку залийте півтора склянками холодної води і, довівши до кипіння, залиште на слабкому вогні на 20 хвилин. Потім процідіть через кілька шарів марлі.

В результаті у вас вийде приблизно півсклянки рідини темно-коричневого кольору, якою потрібно змочувати ватні тампони і накладати на кілька хвилин на повіки протягом тижня. А також відвар горіхових перегородок народна медицина рекомендує застосовувати і для лікування аденоми простати, простатиту, кісти яєчника.

З цією метою 2 столові ложки перегородок заливають окропом (1,5 склянки) і кип’ятять на слабкому вогні 20 хвилин. Настоюють протягом години. Випиваюти за день в три прийоми. Тим часом, спиртова настоянка з перегородок волоських горіхів особливо популярна в лікуванні більшості захворювань.

При хворобах щитовидної залози, шлунково-кишкового тракту, суглобів, при гіпертонії рекомендується заповнити темну півлітрову пляшку перегородками на одну третину, залити доверху горілкою і настоювати 2-3 тижні. Після процідити і приймати по 1 ст. л. перед їжею. Перегородки волоського горіха змушують відступити таке серйозне захворювання, як цукровий діабет.

Для боротьби з ним 2 ст. л. перегородок потрібно залити горілкою так, щоб вона повністю їх покрила. Настояти тиждень. Приймати настоянку щодня по 5-6 крапель, попередньо розвівши їх двома ложками води. Курс лікування може зайняти від трьох тижнів до трьох місяців, а контролювати його результативність дозволяє аналіз рівня цукру в крові.

Розтирання горілчаною настоянкою з перегородок волоського горіха ефективно при радикуліті і болях в суглобах. Народна медицина пропонує пити настоянку з перегородок при тривалому розладі шлунка, для поліпшення пам’яті, позбавлення від головного болю, при фіброміомі матки і мастопатії, при нервових розладах, безсонні.

Але пам’ятайте, перш ніж починати займатися лікуванням, настільки цілющою горіховою перегородкою, варто все-таки проконсультуватися з лікарем, щодо різних протипоказань.

Джерело

Читайте також