А щоб підтримати роботу серця, вам допоможе регулярна фізична активність, здатність справлятися зі стресовими ситуаціями і позитивний погляд на життя!
Список продуктів для представників 1 групи крові:
1. Нежирне м’ясо (баранина, яловичина).
2. Лососеві риби, тріска, щука.
3. Оливкова олія.
4. Волоські горіхи.
5. Гарбузове насіння.
6. Буряк.
7. Інжир.
8. Морські водорості.
9. Шпинат, листовий салат.
10. Ананас.
11. Чорниця, вишня, ягоди бузини.
12. Куркума.
13. Зелений чай.
Загальні рекомендації для власників 1 групи крові:
М’ясо їжте невеликими порціями один або два рази на тиждень. Воно повинно бути високоякісним і бажано пісним. Маринад для м’яса готовте з корисних для здоров`я інгредієнтів з додаванням вишневого соку, спецій і трав. Включіть у раціон жирні сорти риби. Риб’ячий жир поліпшить здоров’я серцевого м’яза, знизить рівень холестерину і тригліцеридів, підтримає функцію щитовидної залози.
Уникайте або зовсім виключіть з раціону молочні продукти, хлібобулочні вироби, які можуть спровокувати порушення метаболізму. Обмежте споживання бобових. Це не найкраще джерело білка для вас. Їжте багато корисних фруктів і овочів. Якщо вам потрібна щоденна доза кофеїну, замініть каву на зелений чай. У якості закуски вживайте горіхи і сухофрукти.
Список продуктів для представників 2 групи крові:
1. Морепродукти в помірних кількостях.
2. Соя.
3. Квасоля, боби.
4. Гречка, рис.
5. Артишок, топінамбур.
6. Рослинні масла.
7. Соєві продукти.
8. Овочі та ананаси.
9. Часник.
10. Імбир.
11. Горіхи.
12. Зелений чай.
Загальні рекомендації для власників 2 групи крові:
Уникайте вживання червоного м’яса. Зазвичай люди другої групи крові – вегетаріанці з чутливою травною ситемою. Отримуйте білок з соєвих та інших рослинних продуктів. Регулярно вживайте жирні сорти риби. Ваш організм погано засвоює молочну їжу, проте чудово реагує на натуральні овочі та крупи. Сміливо включайте в раціон бобові. Вони стануть для вас відмінним джерелом білка. Ніколи не налягайте на вироби з пшеничного борошна, інакше в результаті отримаєте надлишкову вагу і діабет. Їжте багато корисних фруктів і овочів. Пийте щодня від 2 до 3 чашок зеленого.
Список продуктів для представників 3 групи крові:
1. Баранина, кролятина.
2. Скумбрія, тріска, камбала.
3. Козячий сир.
4. Оливкова олія
5. Вівсяна крупа, рис.
6. Петрушка, білокачанна капуста.
7. Ананаси, сливи.
8. Йогурт, кефір.
9. Брокколі.
10. Журавлина.
11. Куркума.
12. Зелений чай.
Загальні рекомендації для власників 3 групи крові:
М’ясо їжте невеликими порціями один або два рази на тиждень. Воно повинно бути високоякісним і бажано пісним. Маринад для м’яса готуйте з корисних інгредієнтів з додаванням вишневого соку, спецій і трав. Включіть в раціон жирні сорти риби. Риб’ячий жир поліпшить здоров’я серцевого м’яза, знизить рівень холестерину і тригліцеридів, підтримає функцію щитовидної залози. Молочні продукти вводите в раціон поступово. Почніть з кисломолочних продуктів – йогурта і кефіру, які легше переносяться організмом.
Виключіть з раціону хлібобулочні вироби, вживання яких призводить до порушення метаболізму. Їжте багато корисних фруктів і овочів. Якщо вам потрібна щоденна доза кофеїну, замініть каву на зелений чай. У якості закуски вживайте горіхи і сухофрукти. Людям з третьою групою крові протипоказані: соя, куряче м’ясо, соняшникова олія, помідори і гранати.
Список продуктів для представників 4 групи крові:
1. Баранина, м’ясо індички.
2. Тріска, скумбрія.
3. Кисломолочні продукти.
4. Кукурудзяна олія.
5. Вівсяна крупа.
6. Пшеничний хліб.
7. Листова капуста.
8. Журавлина,ананаси.
9. Горіхи.
10. Часник.
11. Імбир.
12. Вишня, аґрус.
13. Зелений чай.
Загальні рекомендації для власників 4 групи крові:
Уникайте вживання червоного м’яса. Володарі четвертої групи крові мають дуже чутливу травну систему. Білок отримуйте з соєвих продуктів і морепродуктів. Включіть в раціон жирні сорти риби. Віддавайте перевагу кисломолочним продуктам – йогурту і кефіру, які легше переносяться організмом. Виключіть з раціону хлібобулочні вироби, вживання яких призводить до порушення метаболізму. Їжте багато корисних фруктів і овочів. Каву замініть на зеленим чай.
Важливо: Людям, які страждають від будь-яких хронічних захворювань, харчування за групою крові треба застосовувати з обережністю. Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. У кожного з нас є власні потреби. Прислухайтеся до свого організму і не забудьте прислухатись до цих рекомендацій!