5 забутих винаходів Тесли, які дійсно погрожували еліті світу

28 лютого 2018 р. 11:02

Світ, в якому ми живемо, міг би бути вже іншим .... Все, що сьогодні нас оточує, свого часу було геніальною вигадкою. Наприклад, та ж звичайна лампочка. Так чому ж світ, в якому ми сьогодні живемо, ще не став таким дивовижним і дивовижним, як нафантазовано ще десятиліттями тому письменниками-фантастами?

Сьогоднішній день не настільки чудовий, яким мав би бути, відповідно до прогнозів футурологів минулого. Чи не задавалися питанням: чому так?

В деякому середовищі суспільства існує теорія про те, що люди, які стоять на верхівці соціуму, навмисне перешкоджають прогресу і дають розвиватися революційним технологіям, які могли б стати світовим феноменом, а й стали б небезпекою сталому бізнесу еліт.

У зв'язку з цим часто пригадують праці геніального інженера Ніколи Тесли. Незвичайний винахідник міг обумовити технічний ривок цивілізації на сотні років вперед, але все його самі претензійні розробки були загублені.

Ось такі фантазії, якими їх вважають, могли належати авторству Тесли.

Промінь смерті.

За твердженням Ніколи Тесли в 1930-ті р їм був придуманий «промінь смерті» і він назвав його Tele Force.

Установка могла виробляти інтенсивний енергетичний потік і фокусувати його в певну точку.

Тесла писав: «Ця технологія може бути нами використана для знищення всього, щоб хотілося знищити. Наприклад, можна знищувати бойові літальні апарати супротивника і цілі армії ворога. »

Однак, «Промінь смерті» так і не зробили. Не виключено, що Тесла власноруч знищив все ескізи і документи з цього питання, коли зрозумів, що таке зброя дозволить деяким державам дуже легко знищувати інші держави.

Придумка Тесли дозволяла погубити все в радіусі 322км. Вона могла зробити окрему країну, незалежно від того велика вона чи маленька, недосяжною для ворожих військ, літальних апаратів та інших атакуючих засобів.

Тесла розповідав, що цю його розробку багаторазово намагалися викрасти. Невідомі вдиралися до нього в кабінет і переривали його документи. Але винахідник ретельно все сховав і тому вони не змогли знайти нічого важливого.

Осцилятори Тесли.

Тесла заявляв в 1898р, що йому вдалося придумати і створити маленьке коливальний пристрій, який ледь не зруйнувало весь будинок, де розташовувався і його офіс, і все навколо будинку.

Іншими словами, пристрій міг відтворювати землетрус. Усвідомивши руйнує силу свого пристрою, Тесла молотком розбив осцилятор і просив своїх співробітників нічого не розповідати про причини цього землетрусу, якщо хто-небудь буде цим цікавитися.

Серед деяких вчених ведуться розмови, про те, що ці дослідження авторства Тесли, сьогодні застосовуються урядом США на Алясці на об'єкті HAARP.

Безкоштовна електроенергія для всіх.

Фінансований компанією JP Morgan, Тесла створив проект і в 1901-1902 роках побудував Ворденкліфскую вежу - величезну станцію без проводів передавальну хвилі в Нью-Йорку.

Морган вважав, що за допомогою вежі Ворденкліф можна буде забезпечувати бездротовим зв'язком весь світ. А Тесла планував інакше. Він мріяв передавати безкоштовне електрику і забезпечувати мир радіозв'язком безкоштовно.

Тесла планував з її допомогою передавати повідомлення, телефонію і факсимільні зображення аж за океан до Англії і на судна, що знаходилися у відкритих морях. Таким чином, він повідомляв, що має в своєму розпорядженні технологіями, які виникли в нашому житті десятки років по тому.

Також ця вежа була призначена якимось способом проводити електроенергію. Стверджують, що в разі успішної реалізації проекту кожен охочий отримати електроенергію міг би дуже легко це зробити. Досить було б тільки увіткнути в землю якір. Дуже шкода, але безкоштовна електроенергія - зовсім невигідна.

Фінансисти і промисловці, в тому числі і заступники Тесли, не були зацікавлені в революційні зміни в енергетиці. Ці зміни були загрозою для існування їхнього бізнесу.

Уявляєте, який був би світ, коли б не було потреби суспільства в вугіллі та нафті? Хіба змогли б в такому випадку «сильні світу цього» все контролювати?

Фінансування проекту компанією JP Morgan було зупинено і в 1906р. проект був кинутий і ніколи не реалізований.

Літаюча тарілка Тесли.

У газеті «The New York Herald» в 1911р. Тесла розповів про свою роботу над "антигравітаційним літальним апаратом":

Мій літальний апарат буде без крил, без пропелера. Помітивши його на поверхні землі, ніхто не зрозуміє, що цей апарат може літати. Але він зможе абсолютно безпечно літати в будь-якому напрямку. Його швидкість буде набагато перевищувати швидкість будь-яких інших літальних апаратів, не звертаючи уваги на «дірки в повітрі» і безвідносно умов погоди. У нього буде можливість тривало перебувати в повітрі повністю нерухомо, навіть в разі сильних вітрів. Він може піднімати великі вантажі, незважаючи на схожість ніжного будови з птахом. Весь секрет у бездоганному дії механіки.

Тесла придумав приводити в дію свою літаючу тарілку силою вільної енергії, тоді як всі інші авіаційні і автомобільні розробки знаходяться у владі нафти і продуктів її переробки.

Цей винахід піддалося тієї ж долі, що й система безкоштовної передачі електрики.

Надшвидкі Дирижаблі.

Тесла стверджував, що дирижабль на електричній тязі зможе всього за три години перевезти пасажирів з Нью-Йорка до Лондона, рухаючись на рівні 13 км над земною поверхнею.

Ще він вважав, що дирижаблям не доведеться робити зупинки на дозаправку, так як вони будуть добувати енергію безпосередньо з атмосфери. Безпілотний дирижабль можна використовувати і для доставки пасажирів в завчасно вказаний пункт призначення.

Це його винахід так і не кредитували.

Через багато часу, ми отримали і зараз використовуємо безпілотники для виконання бойових завдань, надзвукові літаки, що літають на найбільших швидкостях і космічні кораблі, які літають в верхніх шарах атмосфери навколо Землі.

Є серед прихильників теорії змови і ті, хто впевнений, що ФБР присвоїло всі праці, розробки і винаходи Тесли. Кажуть, що після його смерті вся документація була винесена з його будинку і офісу.

Цікаво, а чи міг Тесла і правда зробити всі ці механізми дійсністю? І точно йому перешкодили сильні світу цього? Пропонуємо обговорити ці питання в наших коментарях!

Читайте також