Генетичні злидні або звички, які ведуть до бідності

07 травня 2018 р. 12:38

Який зв’язок між звичками і матеріальним станом? Прямий, тому що думки – матеріальні. Звичка – дзеркало наших думок.

Чому існують генетичні злидні? Тому що діти копіюють аналогію поведінки своїх батьків. Як вийти із замкнутого кола і назавжди змінити хід думок?

Існує 6 ознак, притаманних людям, які вічно живуть в злиднях.

1. Тягнути час

Люди живуть в ілюзорній зоні комфорту і категорично не хочуть її залишати. Від них не варто очікувати чогось кардинального і межуючого з реальністю, перш ніж вони зважаться знайти нову роботу – пройде не один десяток років. Скаржитися – головний коник і звичка, пошук вічних звинувачень теж. Це не правильно з тієї простої причини, що ми не одні у світі і якщо не ти користуєшся шансом, його забере хтось інший. Висновок: хочеш щось змінити – змінюй прямо тут і зараз, не чекай «завтра» і приводу, коли доля сама дасть тобі дзвінкий стусан.

2. Стабільність – це добре

Чому тоді ти не задоволена ходом речей? Чому давні мрії досі не здійснилися, а твоє становище твердить про те, що потрібно розширювати горизонти? Так, стабільність – це наркотик, який породжує залежність. Тільки сильні, можуть вийти зі звичного кола і зробити той самий важкий крок назустріч майбутньому. Пам’ятай, що всі бонуси забирають ідучи попереду.

3. Пошук винних як норма поведінки

Перш за все, звинувачувати в своїх бідах когось – це комфортно, вигідно і практично. Навіщо стрибати вище голови, якщо хтось все одно підставить підніжку? До того ж, не факт, що приземлення буде зручним. Насправді, давно пора провести «роботу над помилками» і зрозуміти, що ти вершиш долю сама. Багато знаменитостей в різному віці кидали насиджені місця і шукали нові поверхні, в яких себе бачили. Кидали університети, старих друзів і знайомих, але були одержимі метою. Варто відзначити, що в багатьох ривок виявився порятунком і зараз вони задоволені розвитком подій. Звинувачення – це втома і вічний брак енергії на нові справи. Пора йти далі, прямо зараз.

4. Вони обожнюють «шару» і не хочуть платити за чиюсь працю

Якраз той випадок, коли «за просто так» стає життєвим кредом. Як правило, такі люди вибирають вигідне оточення. Від них не варто очікувати дорогих подарунків, навіть якщо ви витратилися на попередньому святі, поняття «пригостити» не фігурує взагалі. Вони дозволяють себе жаліти, судорожно шукають спосіб заощадити. Найстрашніше те, що жадібність – це не звичка, а риса характеру і щоб її ізолювати, потрібні максимальні зусилля, час, терпіння і вічна робота над собою.

5. Жебраки займаються тим, що не приносить задоволення

Краще вони знайдуть сотні причин і ще більше винних, ніж змінять ненависну роботу. У чому логіка – складно зрозуміти, адже від своєї убогості вони самі і страждають. Неприємні зустрічі, люди, з якими тісно, ​​обов’язки, обридлі до нудоти, звучить страшно, але це реальність, яка чекає на тебе, якщо не почнеш змінювати хід своїх думок.

6. Коли витрати перевищують доходи – це алгоритм фінансів

Купівля дорогих речей, пишне весілля або курорти. Словом, «хочу все те, що є у інших», але ціною кредиту. «А що, про це ж ніхто не дізнається». Подібні дії повільно штовхають в боргову яму і тоді вже відпиратися марно. Один кредит – це добре, два – проблемно, але не критично, а три – боргова яма. Щоб уникнути подібного – розпоряджайся розумно засобами і завжди май заощадження. Прогрес не терпить зволікань, що заважає дати старт змінам прямо зараз? Візьми за мотивацію майбутнє життя дітей, якщо цього не зробиш ти – генетичні злидні будуть прогресувати в геометричній прогресії.

Джерело:shodenno

Читайте також