На ніч мати прикрила недоношеного сина рукавичкою. Зранку медсестри не повірили своїм очам!

29 вересня 2018 р. 19:08

Загроза передчасних пологів турбує кожну майбутню матір.

Вагітні жінки намагаються не думати про можливі ускладнення, але від долі не втечеш.

Коли в 2001 році Яміле Джексон носила під серцем маленького Захарія, то сподівалася, що її малюк з’явиться на світ у встановлений термін. На жаль, дитині довелося покинути материнську утробу на 12 тижнів раніше, ніж треба. Нещасна жінка навіть не підозрювала, що завдяки такому випробуванню вона зробить відкриття, яке допоможе всім мамам світу! При народженні хлопчик важив всього 900 грамів.

Ось чому перші 155 днів свого життя Захарію довелося провести у відділенні неонатальної реанімації. Яміль намагалася ні на крок не відходити від сина! Весь день жінка була поруч з немовлям. Однак на ніч їй доводилося залишати малюка. Адже в присутності матері дитина відчувала себе набагато краще. Яміль вирішила раз і назавжди розібратися з проблемою, і незабаром придумала дуже цікавий вихід.

Жінка простим винаходом врятувала сотні життів. Рішення прийшло до жінки, коли та мила посуд. Одного погляду на гумові рукавички вистачило матері, щоб зрозуміти, чого не вистачало малюкові. Взявши тканинну рукавицю, Яміль наповнила її насінням, а потім цілий день, сидячи біля ліжка сина, ходила з нею, щоб та ввібрала запах і тепло жінки.

Йдучи з лікарні, спритна мати акуратно поклала біля Захарія рукавичку. Результат перевищив усі її очікування. Цієї ночі у немовляти не було проблем ні з серцебиттям, ні з диханням. З тих пір справи хлопчика впевнено пішли на лад. А після того, як сина Яміль виписали з лікарні, матері раптово подзвонили медсестри!

Вони попросили винахідливу жінку виготовити ще кілька таких же рукавичок для інших дітей з реанімації. Яміль відразу погодилася на їх пропозицію, а незабаром мати Захарія буквально завалили замовленнями. Сьогодні рукавички «Заки» користуються стійким попитом у породіль. Ці незвичайні подушки назвали на честь першого малюка, що випробував їх на собі. Лікарі довели: своєрідний винахід дійсно допомагає дітям.

Джерело

Читайте також