Пропонуємо вам дуже цікаву заготовку: аджика з помідорів на зиму – рецепт без варіння. Однак помідори в цьому рецепті потрібно використовувати, в яких не багато соку, тобто пружні м’ясисті «вершки». Або ж доведеться позбавлятися від зайвої рідини.
Але, запевняю вас, цей рецепт аджики ви полюбите миттєво через прекрасний тонкий свіжий смак. І ще, намагайтеся максимально точно витримати саму кількість інгредієнтів для аджики, так як варити її ми не будемо, тоді вона буде зберігатися без проблем.
Для приготування аджики ми візьмемо:
80 грамів гіркого перцю;
80 грамів солодкого перцю;
один кілограм помідорів (сорти «вершки»);
200 грамів часнику;
одна столова ложка солі з гіркою.
Насамперед, всі продукти моєму дуже ретельно. З помідор потрібно зняти шкірку, для цього обшпарюємо їх окропом, залишаємо на пару хвилин і витягуємо, поміщаючи відразу ж в холодну воду. Після цього шкірка дуже легко зніметься.
З усіх продуктів зрізаємо плодоніжки, а з помідорів задню частину, очищаємо і ріжемо на шматочки для того, щоб перекрутити на м’ясорубці. Насіння з гострого перцю можете дістати або залишити, таким чином ви зможете регулювати гостроту готується аджики.
Наступним кроком, все приготовані продукти ретельно перемелює на м’ясорубці і викладаємо в миску. Додаємо сіль і добре перемішуємо.
Далі, готуємо стерильну банку. Так як у нас аджика НЕ буде варитися, банку повинна бути максимально стерильною. Її потрібно добре вимити і простерилізувати.
І на завершення, в ще гарячу баночку ложкою насипаємо аджику, як я вже попереджав, зайву вологу ми не беремо, а тільки гущу. Баночку заповнюємо до верху і щільно закриваємо кришкою.
Зберігаємо аджику в холодному місці, в погребі чи в холодильнику. Уже через три – чотири дні вона настоїться і її можна буде їсти. А зберігатися вона може місяцями.
Аджика з помідорів на зиму без варіння готова. Приємного апетиту і гострих відчуттів!