Яk нaзавжди позбутися від хропіння. Перевірена процедура, яку кожен може провести у себе вдома

10 березня 2019 р. 18:25

Хропіння – дуже неприємне явище. Той, хто хропе, заподіює масу незручностей сплячій поруч людині і шкодить собі мимоволі. Адже хропіння не дає нормально виспатися, порушується насичення мозку киснем – в результаті на ранок жepтва цієї напaсті відчуває себе розбuтою і сонливою протягом усього дня… Джерело Основною причиною хропіння, як правило, вважають набряк кореня язика, що в свою чергу дозволяє майже однозначно говорити про те, що виникли складнощі в роботі печiнки. Тільки відновивши хорошу

Для цього просто виконуй такі прості вказівки.

Масаж язика від хропіння

1 Відкрий рот.

2 Злегка висунь язик.

3 Зроби приблизно те, що робив лікар на огляді дерев’яною паличкою, тільки своїм вказівними пальцем

4 засунь чистий палець в рот (можна використовувати стерильні рукавички), дістань корінь язика.

5 Круговими масажними рухами придавлй його вниз в сторону підборіддя.

6 Також можна підбиратися до нього з боків і акуратно тиснути в протилежну сторону.

 

При набряку кореня язика, коли ти будеш його розминати, буде трохи боляче. Регулюй силу натискання до комфортного рівня. Потрібно просто продовжувати масаж до того моменту, поки біль не пройде.

Як проходить – підсилюй тиск до появи знову легкого болю. Повторюй, поки дискомфортні відчуття не зникнуть.

Вуаля! Тепер ти можеш сміливо лягати спати і не дратувати близьких своїм хропінням. Ще один важливий момент – при такому масажі язика може виникнути блювoтний рефлекс . Прочитай нижче, як його уникнути!

Візьми зубну щітку і води нею по язику від кінчика до кореня. Таким чином ти визначиш те місце, при впливі на яке у тебе починається блювoтний рефлекс.

Зубною щіткою масажй то місце, яке прилягає до певної тобою точки. Але не намагайся просунутися глибше. Масаж можна робити під час вечірнього чищення зубів або спеціально, у зручний для тебе час. Продовжуй його протягом десяти секунд. Це дуже неприємна, але необхідна процедура, яка допоможе тобі знизити чутливість.

Ти помітиш, що через кілька днів виконання процедури блювoтний рефлекс проявляється вже не так активно. Продовжуй виконувати вправу, по можливості збільшуючи час масажу.

Збільш ту зону на язику, зубною щіткою. Коли ти перестанеш відчувати позиви блювoтного рефлексу при обробці первинної зони, просунемося трохи глибше. І тепер для тебе головне – розробляти цю зону. Не потрібно рухатися дуже далеко. Для поступового зниження рефлексу досить поглиблювaти проведення масажу приблизно на половину сантиметра.

Після подолання цього бар’єру починай масаж наступної зони, розташованої ще глибше, на 0,5-1 см. Якщо ти перестанеш після проведення процедур відчувати блювoтний рефлекс – ти впорався із завданням.

Врахуй, що досягнення бажаного результату не відбудеться швидко. Тобі може знадобитися близько місяця, щоб домогтися зниження блювoтного рефлексу. Не припиняй тренування ні на один день. Втім, заради такої справи можна і постаратися.
У разі, якщо після того, як ти припинив виконання вправ, придушивши свій блювoтний рефлекс, а він повернувся назад, то повтори курс масажу. Пише - ukrainians.today

Читайте також