Чи знаєте ви хоча б одну людину, яка не прагне стати успішнішою? Неважливо, про яку сферу нашого буття ідеться — роботу, навчання, стосунки в родині чи, скажімо, особистий розвиток, усі ми мріємо змінити щось у житті, перетворити його на більш цікаве, наповнене та самодостатнє. Проте не кожному вистачає наснаги зробити перший крок до змін та розуміння того, з чого слід починати
Ми зібрали для вас надихаючі цитати від відомих бізнесменів з книжки “100 правил успішних людей. Маленькі вправи для великого успіху в житті” , які допоможуть вам знайти нову бізнес-ідею або направити бізнес-справу в нове русло.
Пам’ятайте, коли ви запускаєте свій бізнес – це не спринт, це марафон.
Саме цю книжку я відкриваю щодя!
Мрії — це паливо для успіху. Без них ваше життя не матиме сенсу, а ви не досягнете довготривалого успіху. Як двигун автомобіля не заведеться без якісного пального, так і ви, не маючи мрій та бажань, ризикуєте прожити життя, навіть не почавши по-справжньому жити.
Успішні люди ніколи не зраджують те, що справді люблять і чим захоплюються. Вони добре орієнтуються у житті, вчаться йти власним шляхом і робити правильний вибір, яким би божевільним він не здавався іншим.
Зізнання «я не знаю» потребує неабиякої сміливості. Здатність вимовити ці слова вже є позитивом і свідчить про те, що ви не ставитеся до себе надто серйозно. Вміння чесно визнати, що ви не завжди знаєте відповідь, — одна з найкращих властивостей людини.
Не намагайтеся вдавати із себе ідеальну людину — це призведе лише до розчарування. А якщо ви спроможні визнавати свої недоліки і недосконалість, то поряд завжди будуть люди, готові вас підтримати.
Успішні люди ніколи не покладаються на шанс чи долю. Можливо, коли йдеться про таку людину, ви думаєте, що їй просто пощастило опинитися в належному місці у потрібний час. Однак істина полягає в тому, що кожна мить щасливої вдачі є результатом багатьох годин (чи навіть років) наполегливої праці.
Емоційний інтелект — важлива складова гармонійного і гідного життя. Він є основою успішного партнерства, щасливого батьківства та ефективного співробітництва. Водночас емоційна нестриманість може вщент зруйнувати успішну кар’єру, шлюб, родину чи бізнес. +
Успіх може мати багато проявів. І досить часто, щоб його досягти, треба виділятися з натовпу, бути кращим за середньостатистичний рівень. Тож, коли натовп рухається в один бік, можливо, варто повернути в інший. Думати і робити протилежне тому, що робить більшість, не означає бути інакшим просто заради інакшості. Є випадки, коли краще йти вже протоптаною стежкою. Ваше завдання — вчасно зрозуміти, коли краще чинити по-іншому.
Якщо ви ще не вийшли на пенсію чи не успадкували купу грошей, то мусите працювати, щоб забезпечити себе. Тож зобов’язані неодмінно подбати про те, щоб кожен робочий день приносив вам радість і задоволення, щоб робота була швидше схожою на гру, ніж на тяжку працю.
Дуже багато залежить від того, як ви починаєте свій день. Завжди знайдеться виправдання, чому ви не викладаєтесь на 100 відсотків: не виспалися, по дорозі на роботу зламався автобус і ви йшли пішки, та ще й під дощем тощо. І якщо для вас стає звичним і нормальним починати день з негативу — це дуже небезпечний синдром. Навіщо вам усю решту дня надолужувати те, чого не встигли зробити зранку?
“Гроші – як бензин під час подорожі. Нікому не хотілося б залишитися без палива, але подорож – це ж не тур по заправкам “.
“Якщо ви не можете нагодувати команду двома піцами, у вас занадто велика команда”.
“Не хвилюйтеся про те, що хтось краде у вас дизайн. Турбуватися варто, коли це припинять робити”.
“Женіться за ідеєю, а не за грошима, і тоді в кінцевому рахунку гроші самі поженуться за вами”. .
“Цінність ідеї в тому, як її використовують”.
“Доводьте кожну деталь до досконалості, і доведеде до досконалості кількість таких деталей”.
“Робота відбере значну частину вашого життя, і єдиний спосіб отримувати від життя задоволення – вірити, що ви робите гарну роботу. А єдиний спосіб робити щось добре – це по-справжньому любити те, чим ви займаєтеся “.
“Відчуття, що ти чогось досяг – це найнебезпечніший отpута. Прoтиотрута – щовечора думати про те, що можна поліпшити завтра “.
“Завжди з’ясовуйте, кого обдурили в цій угоді. Якщо нікого не знайшли, значить, обдурили вас “.
“Стартап” – це компанія, яка не завжди розуміє три речі: що таке продукт, хто її покупці та як заробити “