Він пояснив, що, спостерігаючи за реакцією людей на таке знущання над людиною, він вивчав тему релігії у світлі надання Україні Томосу та пов'язаними з цим процесами в суспільстві, передає місцевий портал mrpl.city. При цьому, зазначив Бунчак, лише один із багатьох перехожих допоміг йому, інші ж його ігнорували або і взагалі продовжували знущання.
"Повз йшли перехожі, батьки з дітьми, проїжджали, сповільнюючи хід, машини, але ніхто не намагався мені допомогти та розв'язати. У трьох метрах від мене зупинився чоловік, справив малу нужду і пішов далі", — розповів художник.
Одна із жінок, що проходила повз, за його словами, прокоментувала те, що бачить, по телефону, прочитала напис на табличці і, "голосячи, що твориться неподобство", пішла геть.
"Через 45 хвилин, коли я зовсім замерз, під'їхала машина й водій, підійшовши до мене, запитав, хто мене прив'язав. Я не міг йому відповісти. Мій рот був заклеєний. Чоловік не поспішав мене звільняти і заявив, що викличе поліцію. Потім він все-таки зняв скотч із мого обличчя і відв'язав мене", — додав він.
Художник підкреслив, що під час творчої поїздки до Маріуполя звернув увагу на наявну проблему релігійної нетерпимості, радикалізації суспільства.
"У мене є передчуття. Що в майбутньому Україну чекають конфлікти на релігійному грунті за участю ультраправих радикалів", — заявив він.
Художник також представив кілька варіантів "стовпів ганьби" в якості пам'ятника того, що правосуддя в Україні часто не працює. Він запропонував місцем установки арт-об'єктів вибрати Театральну або Грецьку площу міста.