Результатами дослідження Університету Арізони (США) поділилася у Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, наголосивши, що якщо авто буде в тіні, то цей час збільшується до 2-х годин.
"Вік, вага, наявні проблеми зі здоров'ям та інші чинники, включаючи одяг і рівень гідратації, впливають на швидкість отримання теплової травми. Діти, в порівнянні з дорослими, особливо чутливо реагують на зміни температури. Однак часто вони не відчувають перепадів, не можуть вчасно сказати, що їм спекотно. Перебуваючи в тих самих умовах, що й дорослі, діти перегріваються набагато швидше", - попереджає медик.
Супрун закликала бути уважними і ніколи не залишати дітей у машині без нагляду дорослих протягом будь-якого часу.
"Навіть якщо ви уважні і люблячі батьки, психологи попереджають, що в рутинних справах ви можете забувати про дуже важливі речі. І це може статися з кожним. Якщо плануєте подорож з дітьми автомобілем у спекотний період, беріть достатню кількість води для пиття і навіть обтирання, частіше зупиняйтеся, одягайте дитину в легкий одяг і слідкуйте за температурою в салоні авто. Ці поради також стосуються домашніх улюбленців!" - написала Супрун.