«Це має бути підприємство приблизно на 350 робочих місць, на якому некваліфіковані працівники виробництва «на руки» отримуватимуть не менше 500 євро зарплати, інженери потрібної кваліфікації – не менше 1,5 тис. євро. Вони готові платити в Україні стільки ж, скільки вони платять в Польщі. Але їх турбує наявність працівників. Тому ми з самого початку говорили їм, що зарплата має бути на такому рівні. Ми намагаємось донести, що якщо люди за такі гроші їдуть працювати до Польщі, то вони повернуться сюди на таку роботу з такою зарплатнею», – сказав Роман Матис.
Він наголосив, що наразі ще немає остаточної домовленості про будівництво заводу на Львівщині, але ймовірність цього дуже висока.
«Наразі я не готовий на 100% сказати, що вони збудують завод саме на Львівщині, адже я ще не отримав підписаний самим підприємством документ про те, що вони будуть інвестував в будівництво заводу саме у нашій області. Але ми працюємо над тим, щоб підприємство зупинило свій вибір саме на Львівщині. Ми зробили зустрічі з низкою рекрутингових компаній, представниками кафедр Львівської політехніки, які цікавили саме це підприємство на предмет підготовки фахівців цього класу. Я б оцінив шанси на 95%», – зазначив він.
Також представники Magnetec побували на німецькому заводі Bader, який працює у Кожичах на Львівщині та займається виробництвом сидінь для німецьких автомобілів.
Компанія Magnetec заснована у 1984 році. Як сказано на сайті компанії, окрім деталей до електромобілів вона також виробляє системи кондиціонування будівель, деталі для вітро- та електростанцій та різноманітні пристрої, що застосовуються в охоронних системах.
Пише - slovech.co