Як досягти такого рівня, як наприклад у Німеччині, котра славиться своїми добре облаштованими шляхами та розвиненою інфраструктурою? Чи справді на це підуть роки часу і мільярди грошей?
• Що робити з євробляхами і скільки має коштувати розмитнення авто в Україні?
• Більш ніж 500 тисяч людей у Зе!команді. Як ми плануємо усіх залучити до нашої кампанії?
• Як стати спостерігачем та захистити вибори?
• Чим кожен може допомогти Зе!команді?
• Скільки людей допомагає розробити програму “Країна мрій” та хто ці люди?
• Кандидат у Президенти чи людина?
Зеленський поспілкувався із “євробляхерами”, котрі прозоро натякнули слузі народу – не може бути у державі із найнижчим рівнем зарплат найвища ціна на розмитнення. Кандидат із цим повністю погодився.
Припускали, що логічна вартість процедури не повинна перевищувати 10%. Більш того, водії навіть підготували відповідний законопроект і готові показати всю схему, котра на їх думку буде виправданою та лояльною.
Окрім цих 10% – 1,5% складатиме безпосередньо митний збір і 3% – військовий на підтримку армії. Тобто, у підсумку – не більше 15%. Що стосується ціни на авто, то вона ринкова, і змінити тут щось навряд чи вийде. Але так чи інакше Зеленський погодився розглянути пропозицію, тому що кому як не водіям знати – що не так із процедурою.
Та й дороги бажано б відремонтувати на совість. А то виходить, що купивши авто на іноземних номерах, оплативши його розмитнення, потім доведеться викинути купу грошей на відвідини СТО. Тільки тому, що мало яка машина витримає такі “ямкові ремонти”.
Пише - slovech.co