«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

5 кращих курортів на березі Азовського моря

Дізнайся, де найкраще відпочити на узбережжі Азовського моря

Скоро настане перший місяць літа - червень. І якщо ти плануєш відпочинок в червні на море в Україні, найкраще для цих цілей підійде Азовське море. Чому? Оскільки море мілководне, то вода прогрівається дуже швидко і твоїм годинним запливів нічого не завадить. Де ж відпочити в червні на узбережжі Азовського моря - читай в нашому матеріалі.

1. Бердянськ

Незважаючи на те, що місто є промисловим і портовим центром багато українців все одно вибирають його для літнього відпочинку. Відзначимо, що в місті мало пляжів, зате є гарна набережна. Якщо твоя мета – пролежати "тюленем" всю відпустку на пляжі, то краще поїхати на пляжі Бердянської коси. Основними плюсами відпочинку в Бердянську є краще співвідношення ціна-якість житла, розвинена міська інфраструктура, розваги.

2. Кирилівка

Відомий на всю країну, як літній курорт, селище Кирилівка дуже популярний серед туристів. Цьому сприяє і екологічна чистота (Кирилівка рівновіддалена від великих промислових центрів) і безліч широких піщаних пляжів, і відмінний вибір житла на будь-який смак і гаманець. У центрі смт. Кирилівка розвинена інфраструктура: є кафе, бістро, розважальні заклади.

3. Федотова коса

Біля Кирилівки знаходиться ще одна популярна рекреаційна зона – Федотова коса. Коса представляє собою смужку суші, що розділяє Азовське море і Утлюский лиман. З житлом тут проблем не буде: практично вся коса забудована базами відпочинку. Основним плюсом відпочинку є близька прихильність житла від пляжу. Імовірність того, що ти будеш бачити море з вікна свого номера дуже висока.

4. Степанівка

Перша Якщо ти хочеш на пар тижнів втекти від цивілізації, то Степанівка Перша найкраще місце для таких цілей. Курорт, що набирає популярність завдяки будівництву нових баз відпочинку, може похвалитися відмінною інфраструктурою, але тільки на території баз відпочинку. Покинувши їх межі, ти залишишся один на один з природою. Відзначимо, що тут превалює глинистий грунт на узбережжі. Пляжі окреслені глинистими урвищами, а після навіть не великого шторму, море забарвлюється в рудий колір. У той період купання в морі корисно, проте не естетично.

5. Генічеськ

Курортне місто Генічеськ розташоване в Херсонській області. Тут не глибоке узбережжя – цей курорт відмінно підходить для відпочинку з дітьми. Також плюсом є розвинена інфраструктура, тому звернутися до Генічеська не важко (аби були квитки). У місті також ти знайдеш безліч розваг. Якщо ти хочеш вдосталь наплаватися і попірнати, рекомендуємо відвідати бальнеологічний курорт Щасливцеве, або Стрілецьке. Екологічна ситуація тут краще, ніж в Генічеську, а море глибше і чистіше.

Джерело

Все буде Україна