«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

5 варіантів відпочинку в червні в Україні

Дізнайся, де найкраще відпочивати в червні в Україні

1. Насолоджуємося природою в Бакоті

Пропонуємо в червні насолодитися відмінними неукраїнськими пейзажами в Україні. Таким нас може порадувати затоплене село Бакота. Бакотську затоку ще називають місцем сили. Тут нетиповий для цих місць субтропічний клімат. В Бакоті можна не тільки милуватися чарівними видами і відпочивати, а й відвідати з екскурсією скелі, в яких сховався древній монастир.

2. Річка Черемош

Відмінний варіант відпустки в червні для екстремалів – сплав по гірській річці Черемош в Карпатах. Карпатська річка відома своїми порогами, які дуже люблять долати туристи. Відзначимо, що сплав по річці Черемош підходить для професіоналів, новачкам тут може бути складно. Також варто не забувати, що сплав можливий до середини червня. Але якщо літо видалося дощовим, то до середини липня.

3. Вирушаємо в велотур по Закарпаттю

Один з найпопулярніших веломаршрутів пролягає через Закарпаття. Велотуристам пропонують починати тур зі Сваляви, куди можна дістатися на поїзді. З Сваляви екомендуется відправлятися в сторону смт. Закарпатське, де знаходиться Шернборнскій замок, звідти через Чіндаево (там теж розташований один з найкрасивіших замків Закарпаття) їхати в строноу Мукачево.

З Мукачево відправлятися в Берегово, потім в Виноградово, а після в Хуст (в двох останніх населених пунктах розташовані руїни замків). Завершити маршрут пропонується в Мукачево. Вирушаючи в цей веломаршрут, ти зможеш не тільки перевірити свою витривалість, але і відвідати найцікавіші місця Закарпаття.

4. Релаксуємо біля Білого озера

У Рівненській області знаходиться дивовижне Біле озеро. Серед інших озер в Україні воно виділяється прозорою водою і білосніжним піском на дні. Також місцеві жителі розповідають про дивовижні цілющі властивості озерної води. Вважається, що вода в озері допомагає омолодитися. Серед розваг крім купання, біля Білого озера розроблено туристичний маршрут екостежкою, що проходить через Білозерські бори.

5. Курорти Азовського моря

Не секрет, що Азовське море наймілководніше море в світі. Це не стільки мінус, скільки плюс, оскільки вода тут дуже швидко прогрівається і вже в червні ти можеш влаштовувати довгі запливи, не ризикуючи замерзнути. Тому, якщо ти налаштована на морський відпочинок в Україні в червні рекомендуємо придивитися до курортів на Азовському морі.

Вони тебе приємно здивують цінами та сервісом: багато туристичні бази пропонують розвинену інфраструктуру. Також на Приазов'ї можливий відпочинок дикуном. Тут багато "забутих" людьми місць.

Джерело

Все буде Україна