«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Де недорого відпочити цього літа: найкращі морські пляжі України

Влітку, коли у багатьох настає період відпусток, виникає питання про те, де відпочити. Якщо вас найбільше приваблює море, вам може бути корисна добірка найкращих морських пляжів України, де можна не тільки поплавати в морі та оздоровитися, а й отримати багато позитивних емоцій і неймовірних вражень!

1. Одеська область.

Найвідоміші пляжі Пляжі Одеси тягнуться вздовж берега на 30 км і тут є з чого вибирати.

Ланжерон

Один з найбільш упорядкованих пляжів. Отрада Великий піщаний пляж, неподалік від Ланжерона. Є канатна дорога.

Аркадія

Пляж і популярне клубне місце з найкращими дискотеками і нічними клубами України.

Пляж Рів’єра

Його можна з легкістю назвати найкомфортнішим в Одесі.

Пляж Лузанівка

Найбільший в Одесі пляж. Він розташований недалеко від парку. Лузанівка славиться своїм піщаним пляжем і хорошим берегом, що важливо для людей з дітьми.

Селища Санжейка і Грибівка

Знаходяться за півгодини їзди від Одеси, дуже популярні серед відпочиваючих. Їхні пляжі розтягнулися на 12 км, а на узбережжі ви знайдете безліч баз відпочинку, готелів, дискотек та нічних клубів.

Кароліно-Бугаз і Затока

Трохи південніше Грибівка знаходяться відомі курорти Кароліно-Бугаз і Затока. Оскільки ці два курорти розташовані дуже близько один від одного, їх часто плутають. Пляжі в Кароліно-Бугаз і Затоці довгі та широкі, а також чисті. Морське дно піщане і пологе.

Сергіївка, Приморське і Курортне

Нижче по Будакській косі, на південний захід від Затоки, знаходяться такі популярні курорти як Сергіївка, Приморське і Курортне. Від Курортного до Одеси 80 км, і тут не так багатолюдно, як у Затоці.

2. Миколаївська область

Коблево

Цей курорт розташований між довгими смугами пляжів і величезним Тилігульським лиманом. Хоча територіально Коблево відноситься до Миколаєва, багато хто вважає його одеським курортом. Можливо через те, що він знаходиться всього за 55 км від Одеси, а від Миколаєва – за 80 км. Більшість пляжів у Коблево піщані й рівні, з дрібним піском.

Рибаківка

Тут також більшість пляжів піщані й рівні, з приємним дрібним піском.

Очаків

Невелике місто з великою кількістю баз відпочинку і пансіонатів.

3. Запорізька область

Бердянськ

Особливо корисний для лікування і оздоровлення дітей, оскільки море тут дуже мілке і тепле, також у місті працює велика кількість дитячих таборів та оздоровчих центрів

"Третій пляж"

Розташований на узбережжі Азовського моря, також відомий як "Острів щастя" , – один з найпопулярніших пляжів курортного Бердянська.

Кирилівка

Тут ви знайдете великі піщані пляжі, лимани і лікувальні грязі. Цей курорт орієнтований, в першу чергу, на сімейний відпочинок і відпочинок з дітьми.

4. Херсонська область

Залізний порт

Позиціонує себе як курорт для молоді, оскільки тут багато шумних атракціонів, дискотек і кафе. У Залізному порту непоганий пляж і відносно чисте море.

Скадовськ

На території курорту розташовано до 100 оздоровчих установ, хоча тут і не так багато розваг.​

Острів Джарилгач

Справжнє відкриття для тих, хто любить відпочинок на дикій природі.

Джерело

Все буде Україна