«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

На Тернопільщині священик організував богослужіння в Instagram

Священнослужитель УГКЦ започаткував таку новацію для вірян молодшого покоління

Священик зі Скали-Подільської, що на Тернопільщині, щонеділі та у святкові дні організовує богослужіння у соцмережі, зокрема, в Instagram.

Про це повідомляє "5 канал"

Отець Василь Германюк із Тернопільщини активний користувач Instagram. Він створив свою сторінку для прямої трансляції богослужіння. Священнослужитель УГКЦ започаткував таку новацію для вірян молодшого покоління, які чимало часу проводить у віртуальному світі.

"Слава Ісусу Христу, дорогі, так як я обіцяв, сьогодні між 9 і 10 годиною допоможу вам у вашій ранішній молитві. Адже сьогодні є вихідний день, ви трохи довше поспали, хтось надіюсь зараз підключиться, щоб наживо молитись, і нехай Господь благословить вас!", – веде трансляцію священник Василь Германюк.

Наразі у священика понад шість сотень підписників в Instagram. Переважна більшість - молоді люди, які користуються сучасними гаджетами і мають свої сторінки у соцмережах. Релігієзнавці застерігають – такі віртуальні молитви не замінять богослужіння в церкві. Але допоможуть тим, хто не може прийти до храму. Невдовзі отець Василь планує проводити прямі трансляції не тільки коротких молитов, а й святкових літургій.

Все буде Україна