«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“”Швидка” забрала прямо з уроку, а через два дні її нестало”: Небезпечна інфекція вбила молоду вчительку

У Рівному від менінгококової інфекції померла 23-річна вчителька Олена Фурман.

Дівчині стало погано прямо під час уроку в минулий четвер, 8 листопада. Вона поскаржилася на погане самопочуття колегам і їй терміново викликали “швидку”. Повідомляє korupciya.com

Вчительку госпіталізували в інфекційне відділення міської лікарні. У неї була підвищена температура, слабкість, боліла голова і з’явилася блювота. Стан Олени стрімко погіршувався і через два дні вона померла.

Зараз епідеміологи шукають носія інфекції. “Обстежили близьких, наші фахівці обстежили дітей 2-го класу, де викладала вчителька. Ввели обмежувальні заходи: вологе прибирання, провітрювання, протягом 20 днів дітей оглядатимуть, шкірні покриви, термометрія, зів оглядати, щоб не пропустити цю хворобу”, – пояснив головний епідеміолог області Віктор Мороз.

Батьки другокласників, у яких викладала дівчина, бояться пускати дітей до школи. Але викладачі та медики просять їх не панікувати і відпускати дітей на уроки.

“Ця інфекція передається повітряно-крапельним шляхом, але при близькому контакті – чхання, поцілунок. Потрібно вчасно виявити та вчасно і правильно надати медичну допомогу, якщо все правильно, то людини врятують”, – пояснив епідеміолог.

Все буде Україна