«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Тури на 8 Березня: термальні джерела та український Париж

Почни планувати свій відпочинок на 8 Березня в Україні вже зараз

У цьому році завдяки святу 8 Березня, українці будуть відпочивати цілих чотири дні. Такою можливістю просто не можна не скористатися, тому пропонуємо тобі спланувати подорож по Україні. Отже, дивись, куди поїхати на 8 березня пише tochka.net

Тури на 8 Березня: купаємося в термальних джерелах Берегово
Березень традиційно не може похвалитися теплою погодою. Але якщо ти хочеш купатися на відкритому повітрі, не виїжджаючи з України, у тебе є всі шанси здійснити свою мрію. На самому кордоні з Угорщиною розкинулося невелике закарпатське містечко Берегово. Тут ти можеш не тільки насолодитися місцевим колоритом, а й скупатися в цілющих термальних джерелах, а також скуштувати найкращі вина Закарпаття. Впевнені, що уїкенд тут – це прекрасний весняний подарунок.

Тури на 8 Березня: гуляємо по українському Парижу
Чернівці не раз визнавали одним із найзатишніших міст України. За особливу неповторну атмосферу їх навіть називають українським Парижем. Якщо фінансів на поїздку до столиці Франції поки немає, вирушай до Чернівців. Це дійсно дуже красиве місто з унікальною архітектурою. Прогулянки у Резиденції митрополитів, а також романтична вечеря в одній з численних кав'ярень на Театральній площі надовго залишаться в пам'яті.

Тури на 8 Березня: насолоджуємося романтикою середньовіччя
Ти, напевно, чула про знаменитий Луцький замок – унікальне спорудження, побудоване ще в XIV столітті литовським князем Любартом? Можливо, також до тебе доходили розмови про приголомшливо красивий собор Апостолів Петра і Павла або Свято-Покровської церкви? Прийшов час побачити ці пам'ятки і відправитися на знайомство з найдавнішим містом Луцьком.

Тури на 8 Березня: милуємося весняним морем
А як на рахунок того, щоб в березні махнути на море? Відкрити пляжний сезон ще не вийде, проте подихати морським повітрям, прогулятися по Приморському бульвару цілком можливо. Любителькам моди буде цікаво відвідати Воронцовський маяк. Адже на рейдовому молі маяка проходив модний показ колекцій місцевих і зарубіжних дизайнерів "Perwoll Odessa Fashion Week Cruise". Варто зазначити, що цей рейдовий мол маяка, в подальшому було визнано найдовшим подіумом України.

Тури на 8 Березня: гуляємо по весняному Дніпру
Найромантичніша і таємнича пам'ятка Дніпропетровська – Монастирскій острів. Потрапити на острів можна по пішохідному мосту, або на швидкісному тролейбусі. З оглядового майданчика острова відкривається прекрасний вид на місто. На острові варто відвідати Миколаївська церква, побудована в 1999 році. Її позолочений купол видно з різних точок міста. А також помилуватися штучним водоспадом.

Ще одним прекрасним місцем для прогулянок в Дніпрі є Катеринославський бульвар. Бульвар являє собою пішохідну зону з торговими центрами, кафе, ресторанами. Також тут знаходиться пам'ятник бізнесменові. Існує кілька прикмет: якщо потерти сигару в руці чоловіка - до грошового поповнення, а якщо сісти на коліна, то до весілля.

Все буде Україна