«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

У Лозівській ДЮСШ відкрили реконструйований басейн на 500 квадратних метрів

Спортивна споруда була повністю зруйнована та не працювала останні п'ять років. Тепер у басейні Лозівської дитячої спортшколи мають змогу безоплатно займатися 120 юних вихованців. Для них обладнали приміщення басейну на 500 кв. м з площею водної поверхні 300 кв.м та шістьма доріжками. Також є роздягальні, душ – усе необхідне для занять цим видом спорту.

Про це повідомляють у прес-службі Харківської ОДА.

"Останній капремонт у ДЮСШ «Юність» проводили в 1988 році, басейн не працював з 2013-го, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. – За останні два роки ми провели комплексну реконструкцію: відновили покрівлю спортшколи, систему вентиляції та кондиціювання повітря, реконструювали басейн, душові тощо. Також капітально відремонтували залу для занять фітнесом. Роботи триватимуть – уже розпочато реконструкцію фасаду будівлі".

Як повідомляється, будівництво басейну фінансували з різних джерел – було залучено міський і державний бюджет, а також міжнародну допомогу - німецького співтовариства GIZ. На продовження робіт у 2018 році заплановано співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку та міського бюджету (загалом понад 7,5 млн грн).

Все буде Україна