«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Відпочинок на морі влітку 2018: Скадовськ – тиха гавань і найбільш оздоровчий курорт України (фото)

Все, що потрібно знати про оздоровчий курорт Скадовськ

Сьогодні ми познайомимося ближче зі Скадовськом - курортом, який вважається найбільш "дитячим" в Україні. Що вдає із себе Скадовськ? Давай розберемося.

Скадовськ - місто районного значення в Херсонській області, адміністративний центр Скадовського району. Це порівняно молоде місто, але ще в 1896 році були проведені дослідження і зазначено, що води Джарилгацької затоки відзначаються своєю постійною прозорістю. Процентний вміст солі у воді більше, ніж у відкритому морі, крім того, вода містить значну кількість сполук йоду.

Скадовський район - це:

- місце, яке містить в собі курорт національного значення
- природну дитячу здравницю c лікувальним потенціалом
- тут знаходиться унікальний і єдиний в Європі безлюдний острів Джарилгач
- екологічно чисті продукти завдяки найбільш потужному агропромисловому комплексу
- морський торговельний порт
- розвинена зрошувальна система каналів
- унікальний клімат - повітря, насичене бромом, йодом, озоном
- лікувальна грязь по всій затоці
- термальні джерела

Скадовськ - це:

- 146 000 га - загальна площа
- 6 200 га - острів Джарилгач
- 180 км берегової лінії
- 9,6°С - середньорічна температура
- 25-31°С - температура моря влітку
- 53 пансіонати і готелі
- 31 дитячий оздоровчий табір
- природна здравниця
- морський торговельний порт

Скадовськ - це 5 місяців теплого моря, м'який клімат, велика кількість розважальних заходів, зречення від суєти, парк атракціонів, аквапарк, затишне місто з добре розвиненою інфраструктурою. Це місто, яке поєднує в собі відпочинок, професійний спорт, аматорські змагання в різних дисциплінах, історичні екскурсії, фестивалі, концерти під відкритим небом і багато іншого, що не дозволить відпочиваючим забути це місце.

Також Скадовськ може похвалитися розмаїттям кухні (справжній рай для любителів морепродуктів). Тут є історичний музей, парк розваг, дельфінарій, можна замовити туристичні та історичні екскурсії. І як на будь-якому морському курорті такі активності, як батути, водні гірки, аквабайки, скутери, гідроцикли, байдарки, вейкбординг, серфінг, вітрильний спорт та багато іншого.

Скадовськ відомий як лікувальний і оздоровчий центр. Щороку батьки сюди везуть на відпочинок своїх чад. Для цього створені всі умови. Берег досить пологий, а море - тепле. Скадовськ - це відмінний варіант для сімейного відпочинку з маленькими дітьми. Вагомий аргумент на користь відпочинку в Скадовську - його відносна дешевизна. При цьому набір розваг тут вже не поступається багатьом відомим курортам.

У відпочиваючих є можливість позбутися різних видів неврозів, депресії, вилікуватися від синдрому хронічної втоми, посттравматичних синдромів та інших форм нервово-психічних розладів за допомогою ... дельфінів. Так, дельфінотерапія - це унікальна (і приємна) розслаблююча процедура. Дельфінотерапія також є методом медико-психологічної реабілітації дітей, які страждають всілякими порушеннями в розвитку. Позитивні емоції від спілкування з дельфінами дозволяють значно стимулювати мовленнєвий та фізичний розвиток дітей.

Спеціально організовані терапевтичні заняття з дельфінами поєднують в собі медичний і психологічний компоненти впливу. Численні медичні дослідження підтверджують, що в результаті безпосереднього контакту з дельфінами у людини відбувається позитивна стимуляція кори головного мозку, що супроводжується відповідними позитивними змінами, а саме: поліпшення роботи нервової, серцево-судинної, імунної та інших систем організму.

Скадовськ дарує гостям міста унікальний за своєю красою тваринний і рослинний світ. Познайомитися з ними можна, наприклад, в ході екскурсії в біосферний заповідник Асканія-Нова. В унікальному музеї під відкритим небом збережені сліди древніх цивілізацій у вигляді курганів і скіфських баб. Там живуть дрохви, лами, сайгаки, нанду, ему та інші тварини, безліч з яких занесені в Червону книгу.

Якщо ти хочеш тиху спокійну відпустку, тепле море (тут без варіантів) і відносно бюджетний відпочинок - ласкаво просимо в Скадовськ, ти не пошкодуєш.

Джерело:tochka.net

Все буде Україна