«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Загадкові місця в Україні

Щорічно Україна, завдяки архітектурі, історії та мистецтву, приваблює велику кількість як закордонних, так і внутрішніх туристів. Але окрім звичних музеїв та сувенірних магазинчиків, мандрівників приваблюють загадкові місця.

Озеро в Чорному лісі

Знайти це озеро можна у Знам'янському районі Кіровоградської області за більш відомою назвою "Берестувате". Його глибина досі невідома, а місцеві жителі розповідають про подвійне дно, хоча ніхто не може підтвердити ці чутки. Вода в озері не замерзає взимку і практично не прогрівається у теплу пору року, до того ж місцеві стверджують, що в ньому живуть русалки і, якщо гуляти поблизу одному, тебе можуть затягнути у воду, а потім – і під воду…

Громовище

Громовище — це галявина у лісі поблизу Коростеня, яка притягує блискавки. Існує легенда про жорстокого поміщика, який знущався з людей у своєму палаці. Але коли він хотів зашкодити молодій дівчині, раптово почалася гроза, незрозумілим чином блискавка вбила поміщика, а його замок згорів. Було так насправді чи ні, ніхто не знає, але з галявини і зараз зникають люди, а в темряві помітне дивне світло, що йде в небо.

Прип'ять

Історію про Чорнобиль усі чудово знають. Але окрім оприлюднених фактів, місцеві жителі, що покинули рідні домівки, розповідають цікаві історії. Перед катастрофою у багатьох повтікали домашні улюбленці, яких ніяк не могли знайти. Кажуть, тварини відчули небезпеку першими. Окрім цього, сотні жителів стверджували, що бачили в небі дивні об'єкти: хтось називав це НЛО, хтось помічав людину з крилами. Як би там не було, покинуте місто Прип'ять змушує холонути кров у жилах, хоч тепер там часто бувають туристи.

Джерело: uamodna

Все буде Україна