«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

4 домашні засоби проти алергій

Евкаліпт, лимон і базилік - це 100% ефективні домашні засоби проти алергій. Найкраще те, що вони не лише дуже дієві, а й не спричиняють побічних ефектів.

У будь-якому випадку щонайменше кілька разів на рік вам доводиться страждати на ті чи інші алергії. Якщо ви перепробували всі натуральні методи лікування, а медичними препаратами не хочете зловживати, 4 домашні засоби проти алергій стануть для вас чудовою альтернативою та способом покращити ситуацію. Алергічна реакція відбувається, коли певні сполуки, що потрапляють в організм, занадто сильно активізують імунну систему. Вони відомі як алергени.

Потрібно пам’ятати, що алергії також бувають різних типів, і кожен із них треба лікувати окремо. Далі ми розповімо вам про основні їх різновиди.

Ось перелік типів алергій:

харчові алергії;
алергії на комах;
сезонні алергії;
пов’язані з очима алергії;
алергія на латекс.

Деякі з цих алергій можна вилікувати за допомогою наших домашніх засобів. Просто оберіть продукт, який вам до вподоби. Далі в нашій статті ви дізнаєтеся, про які засоби йдеться та в чому полягають їх переваги.

4 домашні засоби проти алергій

Відкрийте для себе 100% ефективні невеличкі секрети природи.

1. Евкаліпт

Ця рослина відома своїми чудовими відхаркувальними властивостями. В Америці й інших регіонах світу люди часто роблять інгаляції з евкаліптом, щоб позбутися алергій і застуди. З нього також можна видобути концентровану олію, щоб потім нанести її на груди та зробити масаж для очищення дихальних шляхів. Крім того, евкаліпт виводить мокротиння та знімає застій. У цій рослині міститься цитронела, яка має знеболювальні та протизапальні властивості. Евкаліпт також діє як відхаркувальний засіб, і тому допомагає очистити організм від токсинів і шкідливих мікроорганізмів, що можуть спричиняти алергії.

2. Яблучний оцет

Ми звикли сприймати яблучний оцет лише як чудове доповнення до страв. Утім насправді він має багато лікувальних властивостей. По-перше, яблучний оцет чудово розріджує слиз, а це звільняє дихальні шляхи та покращує самопочуття хворого. Крім того, його часто використовують для лікування болю в горлі, синуситу та застуди. Але будьте обережні з дозуванням: потрібно приймати 2 столові ложки яблучного оцту на одну склянку води 3 рази на день.

Не переборщіть! Цей засіб справді корисний і ви можете будь-коли використовувати його. Оскільки це натуральні та домашні засоби проти алергій, вони не мають жодних побічних ефектів. Тому ви без вагань можете спробувати наші поради, щоб переконатися в їх ефективності.

3. Лимонний сік

Ми часто згадуємо лимонний сік у наших статтях і рекомендуємо його в різних випадках. Він покращує стан лімфатичної системи та допомагає позбутися захворювань дихальних шляхів. Пийте лимонний сік щодня, щоб запобігти росту бактерій і стимулювати роботу дихальної системи. Крім того, можна взяти сік і шкірку лимона, додати до них трохи води та розпилити цю суміш на різні поверхні, щоб продезінфікувати будинок. Ба більше, ефірна олія лимона вбиває бактерії й усуває алергени, які містяться в повітрі. Як наслідок, ви максимально скористаєтеся перевагами цього фрукта, адже застосуєте і його сік, і шкірку.

4. Олія базиліку

Ефірна олія базиліку зменшує запальні процеси, які виникають як реакція на алергени. Крім того, вона сприяє належній роботі надниркових залоз, які беруть участь у виробленні понад 50 гормонів, що впливають майже на всі функції організму. Таким чином олія базиліку допомагає організму нормально реагувати на загрозу – кров швидко притікає до мозку, серця та м’язів.

Вона також стимулює очищення організму від бактерій і вірусів, знімає запалення, біль і втому. Не забувайте, що за регулярного використання олія базиліку створює 100% ефективний захист проти бактерій і плісняви, які можуть спричиняти астму та пошкоджувати дихальні шляхи. То на що ви чекаєте? Спробуйте її, і ваш стан неодмінно покращиться без жодних побічних ефектів.

Джерело:moyezdorovya

Все буде Україна