«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

6 ефективних способів позбутися від гіпертонії

Статистика показує, що кожен третій дорослий українець страждає від гіпертонії. Експерти назвали 6 простих змін в образі життя, які допоможуть зменшити артеріальний тиск.

Будь-який лікар, до якого ви звернетеся із скаргою на підвищений артеріальний тиск, обов’язково порекомендує вам вживати менше солі. Справа в тому, що через сіль в організмі накопичується більше води, а надлишок води збільшує артеріальний тиск, що викликає напруження всіх органів. Надмірна кількість солі також не дає лікам від гіпертонії нормально працювати. Одночасно зі зменшенням солі в раціоні краще не зловживати спиртними напоями. Більше трьох порцій спиртного протягом короткого часу вже підвищують артеріальний тиск, а якщо ви вживаєте алкоголь регулярно, то це може стати серйозною проблемою. Втім, повністю виключати з раціону алкоголь не потрібно, але обмежтеся однією порцією в день.

Обов’язково ведіть більш активний спосіб життя, у противному випадку вірогідність гіпертонії зростає. Чим більше ви рухаєтеся, тим міцніше це зміцнює серце, що дозволяє йому прокачувати кров з меншими зусиллями. Однак перед включенням якогось нового фітнес-режиму проконсультуйтеся з лікарем. Скоротіть кількість кави в раціоні, оскільки кофеїн міцно пов’язаний з гіпертонією. Дослідження показують, що кофеїн впливає на гормони в крові і сприяє виробництву адреналіну, що призводить до стрибків артеріального тиску.

Необхідно втратити зайву вагу, якщо вона у вас є. Зайві кілограми заважають організму нормально функціонувати. Дефіцит сну або безсоння значно збільшують вірогідність гіпертонії. Витрачайте на сон не менше 7 годин за ніч для того, щоб регулювати рівень гормонів стресу в організмі.

Джерело

Все буде Україна