«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

9 Симптомів, Які Вказують На Те, Що У Вас Був Мікроінсульт, І Що Незабаром Може Бути Наступний!

Інсульт не тільки поширений у літніх людей

Статистика показує, що люди будь-якої вікової групи є потенційними жертвами, передаєUkr.Media.

Профілактика завжди є найкращими ліками, і ми допоможемо вам у цьому. Знання ранніх симптомів інсульту може врятувати ваше життя.
Ось 9 ранніх ознак інсульту, які ви не повинні ігнорувати:
Біль в одній стороні обличчя.
Інсульти не викликають болю, але деякі хворі відчувають сильний біль в ногах у верхніх кінцівках або на одній стороні обличчя.
Проблеми з диханням/Тремор.
Якщо ви не можете перевести подих, настав час подзвонити вашому лікареві. Недостатній потік кисню викликає серцеву аритмію, і ви не можете дихати.
Розмитий зір/втрата зору.
Дослідники підтверджують, що 44% усіх осіб, які перенесли інсульт, втратили зір на одному або обох очах перед інсультом.
Втрата рівноваги/Проблеми з ходьбою.
Почуття слабкості та млявості в ногах. Пацієнти з інсультом часто відчувають параліч і колапс. Підніміть руки і тримайте їх вгорі. Утримуйте цю позицію протягом 10 секунд. Якщо ваші руки падають, ваші м’язи занадто слабкі, щоб впоратися з тиском. Настав час подзвонити до Швидкої.
Лицьовий параліч.

 

Якщо одна сторона вашого обличчя паралізована, це явна ознака того, що у вас можете бути інсульт. Параліч обличчя є одним з найбільш поширених ознак інсульту.
Раптовий головний біль/Запаморочення.
Запаморочення поширене серед жінок у віці до 45 років. Шукайте медичну допомогу і розкажіть своєму лікарю, як ви себе відчуваєте.
Занепокоєння і невиразна мова.
Деякі хворі ігнорують крихітні знаки, але інші не можуть говорити і відчувають себе в маренні.
Втома.

Жінки-пацієнти відчувають себе збентеженими, дезорієнтованими і виснаженими, перш ніж відчувають інсульт.
Головний біль/Мігрень.
Згідно з дослідженнями, головні болі часто зустрічаються в осіб, які перенесли інсульт, особливо у жінок. Одне конкретне дослідження показало, що 588 всіх учасників, які перенесли інсульт, насправді є людьми, які страждали від мігрені.
Захистіть своє здоров’я і подбайте про себе. Їжте і добре висипайтеся, зберігайте здорову вагу і тримайтеся подалі від алкоголю і сигарет.

Все буде Україна