«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Експерт назвала найбільш небезпечні продукти новорічних свят

Експерт з якості та безпеки харчових продуктів Олена Сидоренко склала список, куди увійшли 3 продукти, які слід купувати вкрай обережно, особливо перед новорічними святами.

Червона ікра "Ви можете отруїтися червоною ікрою, яка реалізується в жерстяній тарі… Якщо купуєте акційний товар, не сподівайтеся, що там буде щось гарне. Мені набридло приймати ці баночки по 80 гривень із кривими рядками… Їх відкриваєш – там жижа, в якій консерванти невідомого походження", – повідомила пані Олена. Вона радить купувати ікру тільки в склі. 

Вершкове масло "Вершкове масло в Україні активно підробляється. Тому купувати треба тільки в місцях дозволеної торгівлі… Ціна за 200-грамову пачку повинна бути хоча б від 30 гривень", – нагадала українцям експерт.

Рибні продукти Експерт категорично проти купівлі червоної риби нарізкою. "За моїми дослідженнями, саме з нарізкою було найбільше порушень. Не завжди дотримуються температурні режими, нарізка дуже швидко псується. Так що краще купити шматок риби", – вважає Олена Сидоренко. 

Джерело

Все буде Україна