«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Як за допомогою 5 поз в йозі позбутися жирових складок на талії

Напевно, складно знайти людину, яка хоча б раз після ситного вечері не шкодував про кількість з'їденого, дивлячись на свій трохи «опухлий» животик. Жарти жартами, але, як відомо за все в житті треба платити, і вже за смачну вечерю, повний шкідливих для фігури речовин, так точно. Причому не завжди ця розплата фінансового характеру, як це не сумно, але часом ціна смачної вечері це наше здоров'я.

Їжа, яку ми вживаємо щодня, не завжди містить необхідний спектр мінералів, вітамінів і білків, в основному це просто набір холестерину, вуглеводів і концентрованих жирів, і, як наслідок, наш організм страждає, як зовні, так і зсередини, через наших слабкостей до «вкусняшки». Якщо довгий час харчуватися неправильно, результат від вживання цієї смакоти не змусить себе чекати. Противний жир почне з'являтися на стегнах, животі, руках, ногах і т.д. Якщо жир на руках можна спробувати прикрити рукавами футболки або сорочки, зайві складочки на талії приховати тунікою або сукнею, то жир з живота не прикрашає нічим, крім вільного балдахіна розміру Х L. Як би там не було, приховувати зайві кілограми можна до пори, до часу, поки ваш організм не буде неслухняний неправильної їжі зсередини, і не почнеться «бунт» внутрішніх органів.

Живіт - це місце, де зайві кілограми люблять осідати найбільше. Однак, це ще й одне з найнебезпечніших місць, де відкладення жирів не можна ігнорувати, адже жир в області живота безпосередньо пов'язаний з такими захворюваннями як ожиріння, діабет, серцево - судинні захворювання і деякі види раку. Для того щоб запобігти найстрашніше, потрібно братися за своє здоров'я, як тільки у вас з'являться перші зайві кілограми.

В інтернеті, журналах, книгах є безліч способів, як схуднути, придбати хорошу форму, скинути вагу і зменшити обсяг і масу тіла. Дієти, спортивні зали, фітнес центри -Поради маса, але так як кожен з нас індивідуальний, то і підхід до схуднення повинен бути індивідуальним. На жаль, дієта може дати лише короткостроковий ефект, але в поєднанні з фізичним навантаженням, результат буде помітний досить скоро і закріпиться він надовго. Фітнес і тренажерний зал можуть підійти далеко не всім. Так чи є що-небудь, що підходить всім і кожному? Є і це йога. Рівномірні, плавні, повільні рухи, що чергуються з відпочинком, сприяють зміцненню м'язів тіла і їх розслабленню. Трохи нижче ми розглянемо деякі пози, які допоможуть вам впоратися із зайвою вагою і проблемами зі здоров'ям.

1. ПОЗА «КОБРА» (Асана BHUJANG)
Ця поза допомагає зменшити скупчення жиру в області живота і зміцнює м'язи черевного преса. Вона також зміцнює всю верхню частину тіла і хребет, роблячи його більш міцним і пластичним. 

Для того щоб зробити цю позу:

Ляжте на живіт, ноги витягнуті, пальцями рук торкніться плечей.
Підборіддя і пальці ніг торкаються підлоги.
Вдихніть повільно і підніміть верхню частину тіла, зігнувшись вперед, наскільки це можливо. У цьому положенні ви дійсно виглядаєте як кобра, готова до нападу. Залежно від вашої фізичної підготовки, утримуйте цю позу протягом 15 до 30 секунд.
Видихніть повільно, а потім приведіть своє тіло назад в початкове положення.
Повторіть цю позу 5 разів з невеликими перервами. Якщо у вас виразка, грижі, травми спини або ж ви вагітні, то вам дана поза не рекомендується.
2. ПОЗА «ПОКЛОН» (Асана DHANURASANA)
Ця поза зміцнює м'язи преса, рук і ніг. Для того щоб повною мірою досягти результату, ви повинні лежачи на животі обхопити руками ноги і гойдатися вперед і назад, утримуючи цю позу в центрі живота. Ця поза змушує травну систему працювати активніше, бореться з запорами, а також зміцнює хребет. 

Для того щоб зробити цю позу:

Лягайте на живіт з витягнутими ногами і руками вздовж тіла.
Зігніть ноги в колінах і дотягніться руками до щиколоток або до кінчиків пальців ніг.
Вдихніть і підніміть голову і зігніть тіло назад, намагаючись підняти ноги якомога вище.
Спробуйте повторювати цю позу через кожні 15- 30 секунд, рівномірно дихаючи.
Повторіть мінімум 5 разів, кожен раз повертаючись у вихідне положення, з витягнутими ногами і руками в боки.
3. ПОЗА «МІСТ» (Асана NAUKASANA)
Це відмінна поза в йозі, яка активно бореться з жиром в області талії. Вона відмінно підходить для тих, у кого проблеми зі шлунком, вона також зміцнює м'язи ніг і спини в цілому. 

Для того щоб зробити цю позу вам необхідно:

Лягти на спину, ноги разом, руки вздовж тіла.
Вдихніть і почніть піднімати ноги, намагайтеся тримати їх прямо (не згинаючи коліна).
Розтягуйте ноги і пальці, намагаючись підняти ноги так високо, наскільки ви можете.
Сидячи в цьому положенні, витягніть руки, і підійміть їх, намагаючись дотягтися до колін, малюючи вашим тілом кут 45 градусів.
Дихайте глибоко, тримаючись в цій позі протягом 15 секунд.
Опустіться до вихідного положення і видихніть.
Повторіть цю позу кілька разів з перервою 15-30 секунд.
4. ПОЗА «ДОШКУ» (Асана KUMBHAKASANA)
Ця поза йоги є однією з найскладніших, але також найефективніших в боротьбі проти зайвих складок в області талії. Вона також зміцнює плечі, руки, спину, стегна і сідниці. 

Для того щоб зробити цю позу:

Ляжте на живіт, руки вздовж тіла, ноги випрямлені.
Підніміться на руках, як якщо б ви приготувалися віджиматися.
Встаньте на кінчики пальців ніг і почніть невеликими кроками йти у напрямку від вашого тіла.
Від голови і до п'ят ваше тіло повинно утворити рівну лінію, тому випрямтеся, дивіться прямо перед собою так, щоб голова, шия, хребет і ноги були рівними.
Утримуйте напругу в м'язах ніг і рук протягом 20-30 секунд, і якщо це можливо, то спробуйте так постояти якомога довше.
Видихніть і опустіться на коліна.
Повторіть цю позу в п'ять разів, відпочиваючи, по крайней мере, через кожні 15 секунд після кожної вправи.
Зверніть увагу, що вам слід уникати цієї пози, якщо у вас високий кров'яний тиск або є пошкодження плеча або спини.

5. ПОЗА «ОСЛАБЛЕННЯ» (Асана PAVANAMUKTHASANA)
У цій пози є численні переваги, крім зняття болю в попереку і зміцнення хребта, стегон і м'язів живота, в цій позі так само масажується товста кишки, врівноважується рівень рН в шлунку, проходять запори і прискорюється метаболізм. 

Для того щоб зробити цю позу:

Ляжте на спину, ноги витягнуті, руки в сторони.
Ваші ноги повинні бути розставлені так, щоб п'яти стикалися, а шкарпетки були нарізно.
При видиху зігніть ноги в колінах і поступово підтягуйте їх до грудей.
Скорочуйте м'язи преса, чинячи тиск на черевну порожнину.
Щоб правильно тримати ваші коліна, обхопіть їх руками.
Дихайте глибоко і утримуйте цю позу протягом хвилини.
Видихаючи, відпустіть коліна і випрямити руки вздовж тіла, долонями вниз.
Повторюйте цю позу ще п'ять-сім разів, з перервою в 15-30 секунд.
Для того щоб підвищити метаболізм вашого тіла, рекомендується робити такі вправи вранці, крім того, повторювати ці пози слід кожні три дні протягом тижня.

Все буде Україна