«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Як знизити артеріальний тиск в домашніх умовах?

Для лікування гіпертонічної хвороби використовують безліч засобів, і далеко не останнє місце в їхньому списку займає буряк. Справа в тому, що для зниження артеріального тиску надзвичайно важливим є вживання продуктів, багатих калієм, оскільки вони допомагають вивести з організму надлишки води і натрію.

Народна медицина радить використовувати буряк в будь-якому вигляді для лікування і профілактики гіпертонічної хвороби, але особливо ефективний в цьому випадку буряковий сік. Як правило, його змішують з медом у співвідношенні 1: 1. Суміш слід вживати по 1 / 4-1 / 3 склянки по 3-4 рази на день. Для зниження артеріального тиску лікарі часто рекомендують і спеціальну бурякову суміш.

Для її отримання, потрібно взяти чотири склянки бурякового соку, чотири склянки меду, 100 г болотного сухоцвіту і 500 г горілки. Всі складові частини з'єднати, ретельно перемішати.

Суміш треба настояти протягом 10 діб в закупореній посуді в темному прохолодному місці. Потім процідити і відтиснути. Суміш треба приймати по 1-2 столові ложки 3 рази на день за півгодини до їди. Засіб слід застосовувати при гіпертонії першого та другого ступеня.

Але не тільки в лікуванні гіпертонічної хвороби допоможе буряк: дуже важливо його вживання і для профілактики цього захворювання. Адже в буряках багато кальцію і магнію, а його солі дозволяють знизити артеріальний тиск.

Джерело

Все буде Україна