«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Як знизити тиск без ліків: 5 безвідмовних способів

Тиском як у космонавтів можуть похвалитися далеко не всі. Що робити, якщо у вас гіпертонія, але ковтати таблетки не хочеться, дізнавався EtCetera.

СПОЖИВАЙТЕ ПРАВИЛЬНІ ПРОДУКТИ

Продукти, які знижують тиск без ліків:

1 Мед – розслабляє судини. Вживайте вранці натщесерце дві чайні ложки і запивайте теплою водою.

2 Кавун. Вірніше – його насіння. У них міститься кукурбоцитрин, що розширює судини. Подрібніть насіння і вживайте по чайній ложці двічі на день.

3 Лимон. Якщо цей продукт постійно буде у вашому раціоні, то судини стануть більш еластичними.

4 Банан. Всього два банани на день здатні знизити тиск завдяки магнію, калію, кальцію, фолієвій кислоті і вітаміну D.

5 Селера завдяки мікроелементам, що містяться в ній, розслабляє серцеві м’язи і покращує приплив крові до тіла. МАСАЖ Масажувати потрібно комірцеву зону шиї, голову, грудну клітку, живіт, плечовий пояс і ділянку лопаток.

ГАРЯЧА ВОДА

Увімкніть воду і направляйте потік на потилицю. Тривалість процедури – 5-7 хвилин. Ще один спосіб – зробити ванночку для рук (тримати руки в гарячій воді протягом 10-15 хвилин).

ЗАТРИМКА ДИХАННЯ

Даний спосіб допоможе в разі різкого стрибка тиску. Затримуйте дихання на виході протягом 8-10 секунд. І так – 2-3 хвилини.

ПРОГУЛЯНКА

Свіже повітря благотворно діє на наш організм. Якщо немає можливості вийти на вулицю, відкрийте кватирку і провітріть приміщення.

КОЛИ БЕЗ ЛІКАРЯ НЕ ОБІЙТИСЯ

Якщо тонометр показує 140 на 90 і вище впродовж тривалого періоду, то потрібно їхати в лікарню. Особливо в тих випадках, коли гіпертонія супроводжується такими симптомами, як запаморочення, нудота, блювота, слабкість, шум у вухах і погіршення зору.

Джерело

Все буде Україна