«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Хвороба. Біль. Поради 104-річного карпатського мудреця Андрія Ворона

Якщо приходять хвороби, це означає, що ми порушили якісь закони Природи.

Учіться в природи, вона мудра. І організм мудрий, бо є частиною природи. Довкола багато вчителів – небо, ріка, дерева, квіти, гора, камінь, комаха. Внутрішня мудрість живе в нас. А з нею і внутрішня сила. Звертаймося до неї.

Вона цього чекає. Зціліть себе. Свій дух і тіло. Це потрібно не тільки вам. Це потрібно Природі, землі, всім людям. Не треба боятися хвороб. Це не кара за гріхи, а спосіб вилікувати гріховне, очиститися, обновитися. Не треба боятися болю і боротися з ним. Святі вважали біль за дар. Треба відкрито сприйняти його, пізнати його природу.

Зрозуміти, що Природа хоче сказати вам через цей біль. Спробуй максимально розслабити хворе місце, внутрішнім зором заглянути в біль, щоб дослухатися його голосу. Тоді хвороба сама розкриє свої причини і покаже шляхи їх подолання. І ти станеш сильнішим.

Перша порада хворим

Коли хворі просять у мене поради, я їм раджу прості, але дуже надійні і помічні речі: відмовтеся від м’яса, молока, цукру і солі; починайте ходити пішки, з кожним днем більше; багато пийте чистої води (не менше 8 склянок); обливайтеся двічі на день водою, теплою і холодною; вечеряйте легко не пізніше 19 години; лягайте спати о 21 годині; відкрийте серце Богу – і Він навчить вас усьому іншому.

М. Дочинець «Многії літа. Благії літа».

Джерело

Все буде Україна