«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Корисна інформація – ось як швидко усунути біль в шиї!

Коли одна з волокон м’язи шиї або сухожилля розтягується, це призводить до болю в області шиї. Це свого роду травма, і вона також відома як розтягнення м’яза. Біль варіюється в залежності від ступеня травми і місця розриву

Причини болю в шиї: Погана постава. Рухи, що повторюються. Підйом важкої ваги. Зіткнення або падіння. Виконання нової діяльності. Ці поради надають симптоматичне полегшення.

1. Лід

Лід – одне з найпростіших засобів для лікування болю в шиї. Холодна температура допоможе зменшити запалення і полегшити біль. Мішок замороженого гороху також добре працює.

2. Сіль Епсома

Магній необхідний для правильного функціонування нервів і ферментів. Наші процеси в організмі поглинають магній краще, ніж поглинають магній. Сіль Епсома містить магній і ванни з сіллю Епсома дає вам масу переваг.

Як використовувати:
Візьміть 2 столові ложки солі Епсома і змішайте з 3 столовими ложками морської солі. Додайте до цієї суміші кілька крапель олії лаванди. Замочіть область шиї в цій суміші протягом 30 хвилин і отримаєте розслабляючий ефект. Повторюйте цей процес по 3 рази в день, поки ваша біль не зникне

3. Олія лаванди

Олія лаванди можна використовувати для полегшення болю в шиї. Маслом лаванди слід м’яко масажувати в області шиї. Це допоможе розслабити напружені м’язи і допоможе вам краще спати.

4. Яблучний оцет

Яблучний оцет відновлює кислотно-лужний баланс в організмі. Його сильні і потужні антиоксидантні та протизапальні властивості допоможуть полегшити біль в шиї Як використовувати: Змішайте половину чашки яблучного оцту з половиною склянки води. Візьміть паперову серветку і увібрати її в цю суміш. Помістіть серветку в область, де біль є найгострішою.

5. Тепла і холодна вода

Використання гарячої і холодної води – дуже ефективне домашнє засіб для зменшення болю в шиї. Ви можете легко зробити цю терапію під душем в своєму будинку. Вода повинна застосовуватися з силою на ураженій ділянці, це допоможе зменшити біль, а також біль. Гаряча вода допомагає в збільшенні кровообігу в області шиї, а холодна вода зменшує запалення.

Джерело

Все буде Україна