«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Лікарі назвали продукти, які обов’язково повинні їсти гіпертоніки

Артеріальний тиск підвищується в тому випадку, якщо судини звужені і кровообіг сповільнюється. При гіпертонічній хворобі людина повинна дотримуватися особливої ​​дієти, віддаючи перевагу судинорозширювальним продуктам і уникаючи тих, які можуть сприяти їх звуженню. Багаті жирами, холестерином і глюкозою продукти, а також алкоголь, газована вода, кава і енергетичні напої категорично заборонено вживати при підвищеному тиску.

Що їсти, щоб очистити судини, розширити їх і тим самим зберігати тиск в нормі, не допускаючи його підвищення? Банани – багаті крохмалем і калієм, що корисно для судин і серця.

Картопля – за рахунок великої кількості крохмалю в своєму складі, вона покращує еластичність судин, очищає їх від холестеринових бляшок і запобігає утворенню тромбів.

Зелені листові овочі – вони володіють судино-розширювальними властивостями, а тому гіпертонікам потрібно їсти їх щодня.

Бобові, зернові і злакові – ефективно очищають судинну систему і сприяють зниженню кров’яного тиску.

Бажано готувати їжу без додавання великої кількості солі і рослинної олії. Також, медики не радять гіпертонікам вживати смажені продукти, оскільки в них під час термічної обробки з’являється безліч канцерогенних речовин, що забивають судини і сприяють підвищенню тиску, а також розвитку серйозних захворювань, в тому числі і раку.

Гіпертонічна хвороба загрожує серйозними наслідками, якщо не підтримувати своє здоров’я і тиск в нормі, нехтуючи порадами медиків, то може статися інсульт чи інфаркт. Так що гіпертонікам слід дотримуватися дієти і відмовитися від шкідливих звичок, тільки так ви можете попередити різкі скачки тиску вгору.

Джерело

Все буде Україна