«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Лікування квітами Баха: легко та просто

Одна з якостей квітів Баха полягає в тому, що вони не мають побічних ефектів або протипоказань, тому їх можна використовувати людям будь-якого віку. Дізнайтеся більше про лікування квітами Баха.

Мабуть, ви вже чули про лікування квітами Баха. Напевно, вам відомо, наскільки вони корисні для покращення емоційних розладів. Ці квіткові есенції стають дедалі популярнішими завдяки своїй потужній ефективності. Крім того, вони не мають шкідливих побічних ефектів для здоров’я. У цій статті ви дізнаєтеся про основи квіткової терапії Баха, щоб природно збалансувати організм, розум та емоції.

Хто такий доктор Бах?

Квіти Баха – це рослинні есенції, виявлені доктором Едвардом Бахом, спеціалістом з охорони здоров’я з численними науковими ступенями. Бах був бактеріологом, лікарем і патологоанатомом. Він також був відомий завдяки своїй чудовій інтуїції. Крім того, він мав велике бажання відкрити природний спосіб лікування. Мета полягала в тому, щоб кожна людина могла ним скористатися у власному домі та зі своєю родиною. З цією метою він присвятив своє життя пошукам, рослина за рослиною, засобу для лікування найбільш поширених розладів настрою.

У період з 20-х і 30-х років минулого століття Бах знайшов рослини, які допоможуть нам подолати такі розлади, як:

страх
недовір’я
гнів
сором’язливість
депресія
ізоляція
апатія

Що таке квіти Баха?

Квіти Баха – це 38 квіткових рослинних есенцій, які готуються за допомогою різних методів (барвників, настоїв, помелу) для виділення енергетичних властивостей кожної рослини. Їхні лікувальні властивості діють на дуже глибокому та витонченому рівні наших емоцій.

В принципі, вони схожі на емоційну аптечку! Їхня велика перевага полягає в тому, що вони не мають жодних протипоказань або побічних ефектів. Їх може приймати будь-хто у будь-якому віці. Це стосується вагітних жінок або годувальниць, немовлят або хворих людей.

Коли застосовувати лікування квітами Баха?

Хоча у всіх людей є моменти прояву слабкості характеру, у деяких випадках ми можемо відчути блок, який важче подолати, ніж звичайно. У цьому випадку квіти Баха можуть бути дуже корисними у ситуаціях стресу, на стадіях зміни, у моментах болю, під час депресії тощо. 38 есенцій поділяють на різні групи. Загалом це може допомогти нам дещо зрозуміти сфери лікування, серед яких:

Страх: це також пов’язано з кошмарами, фобіями, відсутністю самоконтролю або надмірними турботами.
Невизначеність: відсутність впевненості, розчарування, депресія або нерішучість.
Апатія: це пов’язано з періодами втоми, розумової плутанини чи труднощами в навчанні.
Самотність: почуття самотності виникає не тільки у людей, які перебувають на самоті. Іноді вас можуть оточувати близькі, а ви досі почуватиметеся самостійно.
Надмірний вплив інших: це стосується людей, які не говорять про те, що вони відчувають. У багатьох випадках вони не знають, як встановлювати межі або їм складно адаптуватися до змін.
Розчарування та відчай: це пов’язано самодисципліною, жорсткістю, провиною, стражданням або обуренням.
Надмірна турбота про інших: це також пов’язано з певною нетерпимістю, емоційним шантажем, нервозністю тощо.

Щоб знайти конкретні квіти Баха, які нам потрібні, ми рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем або спробувати їх один за одним.

Як їх приймати?

Квіти Баха можна приймати окремо або в комбінації. Ви можете змішувати не більше 7 квітів за раз.
Чотири краплі під язик 4 рази на день.
Лікування квітами Баха має тривати принаймні 21 день. Необхідно бути терплячими та продовжувати їх приймати, щоб відчути глибші зміни. Можливо, вам доведеться змінити їх у ході лікування.
Квіти Баха роблять на алкогольній основі, яка діє як консервант. Однак їх також можна зберегти за допомогою оцту.
Ви можете отримати квіти Баха в лікарнях і аптеках.

Remedy Rescue

Окрім 38 квітів, Бах винайшов унікальне поєднання кількох ефірних есенцій як “першу допомогу”. Він назвав їх Remedy Rescue. Ця суміш спрямована на лікування конкретних криз. Її використовують як тимчасове або негайне рішення. Це ідеальне доповнення для забезпечення спокою у випадках нервової кризи, нещасних випадків, раптових хвороб, кошмарів тощо.

Джерело

Все буде Україна