«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Медова радість: як ложка на день рятує від небезпечної хвороби

Вчені прийшли до несподіваних висновків

Вчені з Університету Вашингтона, США з'ясували, що додавання меду в щоденний раціон знижує розмір артеріальних бляшок на 30%.

Дослідники прийшли до висновку, що такий неймовірний ефект досягається дією натурального цукру в складі меду. Саме він здатний знижувати розмір бляшок. Це було доведено в ході експериментів з лабораторними мишами.

"Відомий під назвою трегалоза цей цукор здатний запобігати інфаркту, він активує білок, який змушує імунні клітини видаляти з артерій клейкі бляшки", - відзначають вчені.

Скупчення бляшок в артеріях людини сприяє розвитку атеросклерозу. Це патологічний процес, який пов'язаний зі зниженням еластичності судинної тканини. Саме атеросклероз є причиною виникнення артеріальної гіпертензії, інсультів і інфарктів.

Симптоми атеросклерозу досліджувалися в експериментах з тваринами. Вчені відзначили, що у мишей, які отримували трегалозу, розмір бляшок зменшився. Такого результату не було у гризунів, які не отримували цей вид цукру.

Раніше повідомлялося, що вчені вважають, що низьковуглеводні дієти можуть привести до зниження розумової активності.

Вчені в ході багаторічних досліджень намагалися визначити кращу дієту, яка допоможе підтримувати організм у тонусі, а тіло в його природних межах. Раніше це була низкоуглеводная дієта, однак вона підходить не всім, вимагає певного режиму харчування і великої витримки.

 

Джерело

Все буде Україна