«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Найпотужніші продукти, які природно очищають печінку

Цікаво, як часто Ви прибираєте в будинку? Якщо не дуже часто, то знайте ...

Ваша печінка, як покоївка всередині організму, постійно очищає його від токсинів, які Ви вкладаєте в себе. І, отже, вона допомагає зберігати всю функціональність і працездатність багатьох інших органів і організму в цілому, інформує UkrMedia.

А щоб постійно підтримувати свою печінку, можна просто додати деякі продукти в особисте меню.

Вам точно допоможе здорове харчування

Адже сучасне харчування, а також забруднене навколишнє середовище і наша зростаюча залежність від токсичних продуктів особистої гігієни, вбивають нашу печінку досить швидко. З цієї причини, важливо знати, як очистити печінку ретельно і ефективно за допомогою деяких продуктів харчування.

Ваша печінка працює, щоб очистити кров і видалити токсичні речовини, які ми з'їли, або потрапили всередину при диханні, або під час миття через шкіру. Коли вона перевантажена - як це у багатьох сучасних не тільки дорослих, але і найстрашніше у дітей - це дуже небезпечно, тому що може привести до захворювань: різні форми гепатиту, цироз, рак та інші хвороби.

Належне функціонування очей, серця, мозку, статевих залоз, суглобів, а також нирок сильно залежить від здоров'я печінки.

Функції печінки:

  • знешкодження різних чужорідних речовин (ксенобіотиків), зокрема, алергенів, отрут і токсинів, шляхом перетворення їх в нешкідливі, менш токсичні або сполуки, які легше видаляються з організму ;
  • знешкоджує і видаляє з організму надлишки гормонів, вітамінів, а також токсичних проміжних і кінцевих продуктів обміну речовин, наприклад, аміаку, фенолу, етанолу, ацетону та кетонових кислот;
  • бере участь у процесах травлення,
  • регулює вуглеводний обмін;
  • поповнює і зберігає деякі вітаміни (особливо великі в печінці запаси жиророзчинних вітамінів А, D, водорозчинного вітаміну B12), і ряд мікроелементів - металів, зокрема, катіонів заліза, міді та кобальту. Також печінка безпосередньо бере участь у метаболізмі вітамінів А, В, С, D, е, К, РР і фолієвої кислоти;
  • синтезує холестерин ;
  • виробляє жовч ;
  • очищає кров ;
  • синтезує гормони і ферменти, які беруть активну участь у перетворенні їжі в 12-палій кишці і в інших відділах тонкого кишечника.

Найпотужніші продукти, які природно очищають печінку:

Так, звичайно ж на розум відразу приходить буряк або кульбаба... І це вірно, але сьогодні ми приділимо увагу тим продуктам харчування, які легко можуть бути на Вашій кухні.

А чим вони заслужили, щоб потрапити в ТОП - 5? Все тому, що більшість з них не просто захищає печінку від токсинів і допомагають вивести їх, але і відновлюють клітини печінки, а також рівень вироблення жовчі (допомагають жовчному міхуру).

Тепла вода і лимон

Щоденне вживання теплої води з соком лимона стимулює роботу печінки, яка виводить токсини і шлаки з організму.

Часник

Це один з найкращих продуктів для очищення печінки. Його не потрібно вживати забагато. Якщо ви вирішите провести очисну дієту для печінки, то вводьте по зубчику часнику в кожну страву. Якщо ж Ви захопилися соколікуванням, то додайте в деякі соки трошки часникового соку. Часник покращує роботу ферментів печінки, внаслідок цього відбуватиметься активне очищення печінки. Приправлені подрібненим часником салати мають прекрасний аромат і дуже корисні для печінки.

Авокадо

Чому вживання багатих вітаміном С продуктів сприяє очищенню печінки? Тому що вітамін С сприяє синтезу такої речовини, як глутатіон. Це одне з найкращих з'єднань для зміцнення здоров'я печінки. Ідеальним продуктом для цього є авокадо. Цей продукт містить дуже багато цінних поживних речовин, які в комплексі сприяють ідеальному очищенню печінки.

Кінза

Кінза є чемпіоном серед інших представників зелені по виведенню з організму важких металів. Хімічний компонент кінзи пов'язує ці метали, вивільняючи з клітин крові, органів і тканин і виводить їх з організму. Додавайте кінзу в соки, коктейлі, салати, супи, другі страви.

Куркума

Людям, які мають проблеми з печінкою, куркума не просто потрібна, а життєво необхідна. З куркумою гепатобіліарна система людини почне працювати відладжено, як «швейцарський годинник». Це улюблена спеція печінки. Спробуйте додати її в тушковану сочевицю або інші вегетаріанські страви і ефект оздоровлення та відновлення печінки не змусить себе довго чекати.

Очищення печінки має вирішальне значення в нашій життєдіяльності у правильній роботі всіх наших органів. Так що не соромтеся включати цих захисників печінки у ваш раціон прямо зараз.

Все буде Україна