«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Початкові наслідки МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ: лікарні відмовляються лікувати українців

В результаті медичної реформи, яку так просуває Кабмін і профільний міністр Уляна Супрун, українці остаточно втратили надію.

Через масові скорочення персоналу амбулаторій та ліквідації стаціонарних пунктів невідкладної допомоги, а також через відсутність в регіональних аптеках так званих «соціальних ліків» на території від Ужгорода до Маріуполя померли понад тисячу осіб.

Вказується, що причина всіх бід — недостатнє фінансування.

«У моїй тещі стався напад апендициту, я подзвонив у швидку, сказав в довірчій бесіді з кореспондентом ФАН один з учасників акції Микола Форманчук. Мені було сказано, що за новими правилами медичної реформи ми повинні звертатися до обласного центру: районна амбулаторія більше не функціонує.

В результаті я відвіз тещу в сусідню Молдову, де їй надали необхідну допомогу, а мені повідомили, що, якби вона виявилася на операційному столі пізніше хвилин на п’ятнадцять, в нашій родині був би оголошений траур «, — пишуть користувачі в Facebook.

В одному з населених пунктів лікар не зміг доїхати до вмираючого від інсульту пацієнтові, в іншому фельдшер, свого часу потрапив під «скорочення штату», не встиг купірувати астматичний синдром у школярки. Обидва випадки мали летальний результат.

«Тепер з подачі українського лідера, а також ТВО глави МОЗ пані Супрун, до хворих приїжджають» парамедиків «санітари без початкового медичної освіти і» супроводжуючі особи «студенти медучилищ», сказала представник громадського руху «Взаємодопомога» Ірина Криниця.

Джерело

Все буде Україна