«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Подорожник з медом або цукром – ліки на цілий рік

Подорожник застосовують не тільки від кашлю, а й при захвopюваннях шлунково-кишкового тракту, гастритах, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, гострих і хронічних ентеритах, виразковому коліті. А приготувати ліки зовсім просто.

 

Подорожник – невибаглива рослина, яку знає кожен. Тільки лінивий в дитинстві, отримавши удар чи рану, не прикладав до хвоpoго місця подорожник.

Препарати подорожника мають протизапальну, paнозагоювальну, кpoвоспинну, сечогінну, гіпотензивну дію.

Застосовують їх при гіпертонії і атеросклерозі, при гострих і хронічних хвоpoбах органів дихання: сік і настій листя подорожника – прекрасний відхаркувальний засіб.

Використовують рослину при захвopюваннях шлунково-кишкового тракту, гастритах, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, гострих і хронічних ентеритах, виразковому коліті.

Препарати із подорожника застосовують кожні півроку для профілактики.

При хронічному коліті приготуйте: 1 кг подорожника і 1 кг цукру. Листя добре промити, обсушити, укласти шарами, пересипаючи цукром (шар цукру – шар листя). Укутавши, поставити в темне місце на 3-4 тижні. Вийде суміш темно-болотного кольору. Процідити і зберігати в холодильнику.

Перед застосуванням подорожника варто проконсультуватися з лікарем.

Джерело

Все буде Україна