«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Подрузі 65 років, а виглядає і почувається на 40! Вона робить тільки одну вправу!

Моїй подрузі 65, а виглядає і почувається на 40! Її секрет полягає в тому, що вона щодня робить просту вправу!

 Вона просто піднімає руки вгору! Навіщо час від часу потрібно піднімати руки вгору. 4 корисні причини піднімати руки вгору!  Природне положення рук людини – опущені вниз. Але, як стверджують фізіотерапевти, дуже корисно протягом дня піднімати їх вгору. 

По-перше, при піднятих руках шлунково-кишковий тракт стає менш звивистим, що сприяє швидкому проходженню їжі. Таким чином відбувається профілактика процесів гнuття і бродіння, розвитку дuсбактеpіозу.

По-друге, піднімаючи руки вгору, ви перешкоджаєте їх відвисанню. Відвисші руки деформують хребет, внаслідок чого розвивається остеoxондроз та інші хвоpоби. Піднімаючи руки, ви дозволяєте хребту витягнутися, а також розвиваєте гнучкість.

По-третє, з віком органи і грудної, і черевної порожнини як би осідають, зміщуються зі свого природного місця. Наприклад, є такий термін «лежаче» серце. Це стосується і інших органів.

Піднімаючи руки вгору, ви піднімаєте і внутрішні органи. Крім того, при опущених органах відвисає живіт, слабшає прес. Піднімаючи руки, ви зміцнюєте м’язи живота. По-четверте, добре піднімати руки не тільки після їжі, але і після пиття. У такому випадку вода не затримується в організмі. Вона швидко проходить через кишечник, змиваючи все налиплі на його внутрішніх стінках шлаки.

За 20-30 хв до прийому їжі випийте 1-1,5 склянки простої води і підніміть вгору руки. Особливо це корисно тим, хто стpaждає від закpепів. Піднімати руки краще так: тримати їх паралельно або зімкнути в «замок», трохи потягнутися вгору слідом за ними, походити в такому положенні.

Джерело

Все буде Україна