«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Саме ця хвороба загрожує жінкам, позбавленим сексу

Цікаве дослідження прийшло до висновку про те, що для жінок небезпечно переставати займатися сексом. В іншому випадку їх організм чекає наступне ускладнення.

Ще на початку минулого століття жінок, яким бракувало сексуальних радощів у житті, намагалися лікувати від так званої істерії. Вважалося, що це небезпечне психічне захворювання, що потребує спеціалізованої терапії. Багато століть знадобилося науковому співтовариству для того, щоб зрозуміти, що жінки страждають не від істерії, а від браку інтимної близькості у своєму житті. Великий лікар минулого Гален ще 2000 років тому писав про небезпеки, які загрожують жіночому організму у разі відсутності сексу. Втім, сьогодні прийнято вважати, що людина, в цілому, від сексу не залежить, і якщо хтось вибирає целібат, то його здоров’ю нічого не загрожує. Чи так це насправді?

Почнемо з того, що жінки, які не займаються сексом можуть зіткнутися із загрозою атрофії піхви. При цьому розладі стінки даного органу стають занадто тонкими. Іншими словами, якщо жінка не вправляє піхву достатньою мірою, вона зношується. Вчені з Клініки Майо встановили, що основними факторами ризику подібної атрофії є куріння, відсутність або мала кількість традиційних пологів, а також брак сексуальної активності. Вчені підкреслюють, що подібна активність, як з партнером, так і без нього, збільшує кровотік і робить тканини піхви більш еластичними.

Якщо вам недостатньо, то в розпорядження науки є маса інших доказів користі сексу для жіночого здоров’я. Не так давно експерти з Великобританії з’ясували, що чим більше в житті жінки буває оргазмів, тим нижчий у неї рівень стресу, який негативно впливає на всі функції організму. А раніше в цьому році інше дослідження показало, що заняття сексом під час менструації мають… знеболюючу дію.

Джерело

Все буде Україна