«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

СПІВРОБІТНИЦЯ, ЗІЗНАЛАСЯ, ЩО ЇЙ 42, А ВИГЛЯДАЄ МАКСИМУМ НА 30, ПОДІЛИЛАСЯ СВОЇМ ЩОДЕННИМ СЕКРЕТНИМ РАНКОВИМ PИТYАЛОМ

ЇЇ гарному вигляду заздрять усі. Співробітниця, яка зізналася, що їй 42, а виглядає максимум на 30, поділилася своїм щоденним секретним ранковим ритуалом.

Вмивайтеся цим щоранку – назавжди забудете про зморшки і проблемну шкіру! Рецепт дуже простий!

Заведіть собі корисну звичку щоранку вмиватися цим домашнім засобом! Всього 1 важливий інгредієнт – ваша шкіра стане чудово красивою, бархатистою і чистою! Зморшки зникнуть як за помахом чарівної палички. Секрет еліксиру молодості тут!

Чистота – це головна складова здорової, гладкої шкіри. Очищати обличчя можна шляхом звичайного вмивання, але досягти більшого ефекту можна, використовуючи спеціально приготовлені лосьйони, що включають до складу кефір.


 
Беріть будь-кефір, що продається в магазині. Можна віддати перевагу фермерській продукції. Він в будь-якому випадку прекрасно очищає шкіру будь-якого типу. Для того, щоб очистити її, досить змочити ватний тампон в кефірі і ретельно протерти обличчя.

Для жирної шкіри краще використовувати кефір, який постояв в теплому місці два – три дні. Так як для даного типу шкіри краще підійде більш кислий продукт. Благотворно вплине і умивання сироваткою.

Для очищення шкіри від відмеpлих клітин ефективна наступна суміш, приготована на основі кефіру.

Подрібніть рисову, пшеничну або вівсяну крупу. До однієї столової ложки борошна додайте кефір і доведіть до стану кашки. Масажними рухами втирайте не тільки в шкіру обличчя, але і шиї. Після змийте теплою водою.

Не забувайте застосовувати кефір і за прямим призначенням! Цей дивний корисний кисломолочний продукт, миттєво налагоджує роботу шлyнково-кuшкового тpакту. Зникають прищі, лущення і почервоніння на обличчі, а разом з ними і зайві кілограми!

Доглядайте за своєю шкірою правильно!
Джерело

Все буде Україна