«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Топ-5 корисних продуктів, які потрібно їсти у серпні

Серпень можна назвати найбагатшим літнім місяцем – у цей період найкраще наситити організм вітамінами та мінералами, а також зміцнити імунітет.

Диня

Вона добре впливає на людей із серцево-судинними захворюваннями та хворобами шлунку. Цей овоч здатний покращити процеси кровотворення, диня буде особливо корисною для вагітних.

Кавун

Його м’якуш багатий антиоксидантами, які здатні продовжувати життя, захищати від вікових змін, раку. У кавуні міститься каротин, який відомий своїми властивостями – покращення зору. Фолієва кислота, яка міститься у баштанній культурі, покращує розвиток людини, стан шкіри та травні процеси. Кавун є чудовим помічником у боротьбі з надмірною масою тіла.

Кабачки та цукіні

Ці овочі вважають одними з найбільш дієтичних продуктів. Кабачки та цукіні здатні боротися з зайвою вагою, вони активізують роботу шлунку та кишківника. Лікарі радять вживати їх при підвищеному тиску, стресі, хвороб печінки та нирок.

Баклажан

Один з головних овочів серпня. Речовини, які входять до складу баклажанів, здатні знизити рівень холестерину, нормалізують травлення. Овочі мають протизапальний і антибактеріальний ефекти. Баклажани здатні виводити токсини з організму та перешкоджати розвитку ракових пухлин.

Ожина

Це справжнє джерело вітамінів та мінералів. Вживання ожини здатне покращувати імунітет та виробляє стійкість до хвороб сечового міхура, нирок, суглобів та цукрового діабету.

Джерело

Все буде Україна