«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Цим лікувалися наші предки! Природне диво, яке зцілить від безлічі хвороб.

Живиця славиться своїми корисними та лікувальними властивостями з давніх часів. Про неї було відомо ще в Древньому Єгипті, а в ХVI столітті живицю широко застосовували для лікування чуми. Не дарма на Русі цю смолу прозвали живицею. Пошкоджені дерева завдяки їй заліковують рани і захищають стовбур від проникнення туди різних паразитів.

Для людського організму живиця не менш корисна, і редакція «Так Просто!» розповість тобі про це природне диво.

Властивості живиці

Живиця (деревна смола) — одне з засобів народної медицини , яке застосовується з давніх пір для лікування різноманітних захворювань. Народні цілителі, збираючи живицю, примовляли:

«Живиця, живиця, допоможи зцілитися: від вогню, від води, від будь-якої біди, від злоби, від навроків та від усіх хвороб одразу» .

Адже вони вірили, що ця смола увібрала в себе всю силу і міць величного дерева і тепер здатна зцілювати. Це засіб застосовувалось багатьма народами і в різні часи.

Наприклад, у Стародавній Греції живицю використовували при порушеннях травлення, також нею лікували захворювання нирок і легенів, ревматизм і багато іншого. А в Китаї вона була універсальним засобом практично від усіх хвороб, особливо часто її застосовували при головному та зубному болю.

Живиця — унікальний засіб від паразитів

В останнє десятиріччя було проведено багато досліджень, які з'ясували, що причина більшості серйозних захворювань (навіть таких як рак) — паразити. Вони поселяються в організмі людини і пригнічують імунітет, внаслідок чого і розвиваються різні захворювання. А живиця вбиває паразитів без шкоди для печінки і інших внутрішніх органів, до того ж відновлює здоров'я людини.

Самий потужний антисептик — бальзам на основі смоли. Він збільшує в крові вміст фагоцитів, які борються з різними вірусами і навіть паразитами.Ця чудодійна смола містить безліч біологічно активних речовин, які працюють як протизапальні та протимікробні засоби. Саме ці речовини надають живиці гіркуватий смак. Ця гіркота стимулює діяльність селезінки, а масляна консистенція підвищує утворення жовчних виділень. Все це і допомагає організму ефективно боротися з паразитами.

Що лікують живицею?

Травна система

Виразка, гастрит, дисбактеріоз, коліт — це не повний перелік хвороб шлунково-кишкового тракту, які можна вилікувати живицею. Вона відновлює нормальний баланс в шлунку, покращує роботу підшлункової залози і печінки. Для цього найефективніше використовувати живицю, розчинену в обліпиховій олії.

Серцево-судинна система

Масло живиці знижує в'язкість крові, зміцнює стінки судин, нормалізує тиск і покращує венозний відтік. Вона допомагає боротися з такими хворобами, як стенокардія, тахікардія, варикозне розширення вен і вегетосудинна дистонія.

Шкіра

Ми вже говорили про антисептичні властивості смоли. Завдяки цьому вона здатна лікувати багато захворювань шкіри: фурункул, сухі мозолі, вугровий висип, герпес, псоріаз, пролежні, опіки. Загоєння шкіри при лікуванні живицею відбувається без утворення шрамів.

Ендокринна система

Янтарна кислота, яка міститься в живиці, сприяє зниженню цукру в крові, що можна застосовувати при лікуванні цукрового діабету. Величезну користь вона приносить і в лікуванні щитовидної залози.

Жіночі захворювання

Живицю застосовують для лікування різних захворювань жіночої статевої сфери, наприклад кольпітів, вагінітів, ерозії шийки матки. При такому лікуванні поєднують зовнішнє і внутрішнє застосування препаратів на основі живиці. Масло живиці рекомендують приймати для посилення лактації, а також у передменструальний період для позбавлення від психологічного дискомфорту і хворобливих відчуттів.

Це далеко не повний список того, що можна вилікувати завдяки корисним властивостям живиці. Масла і бальзами на її основі — майже панацея. Але все ж, перш ніж застосовувати будь-які препарати з живицею, варто проконсультуватися з лікарем, щоб уникнути несподіваних побічних ефектів .

Джерело

Все буде Україна