«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

В Україні заборонили ліки від високого тиску

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками встановила заборону на застосування та реалізацію двох лікарських засобів для лікування серцевої недостатності та артеріальної гіпертензії.

Як передає 24tv.ua, таке рішення ухвалила Держслужба. Мова йде про таблетки «Сакорд» та «Сакорд Н» виробництва Балканфарма — Дупниця АД, Болгарія. Під заборону потрапили всі серії ліків по 160 мг № 30, 80 мг/12,5 мг по 10 таблеток у блістері, 160 мг/12,5 мг, по 80 мг № 30 у блістерах.

Держлікслужба також заборонила таблетки, вкриті плівковою оболонкою «Комбісарт» та «Комбісарт Н», які виготовляє ПАТ «Київський вітамінний завод», Україна.

Такі рішення ухвалили через заборону використання порошку «Валсартану» китайського виробництва, який містить домішки N-nitrosodimethylamine (NDMA). Їх класифікують як можливий канцероген для людини .

Препарат «Комбісарт» та «Комбісарт Н» використовують для лікування есенціальної гіпертензії, а «Сакорд» та «Сакорд Н» для лікування артеріальної гіпертензії, серцевої недостатності та симптомів постінфарктного стану.

Джерело

Все буде Україна