«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Від роботи до дому: 10 тисяч кроків на день повністю змінять ваше життя

Ходьба - дуже легкий, приємний і продуктивний спосіб привести в порядок душу і тіло

Як повідомляє Clutch.ua пройдіться пішки на роботу і назад, зробіть кілька кіл навколо будинку. Доведіть цифру до 10 тисяч кроків на день і ваш організм скаже вам "спасибі". Чому ж це корисно?

Психічне здоров'я

Фізичні вправи також впливають на психіку. Дослідження показали, що вправи низької інтенсивності, такі як ходьба, можуть запобігти різним психічним захворюванням.

Знизиться ризик серцевих захворювань

Рухатися корисно для серця. Ходьба покращує кровообіг і допомагає регулювати високий кров'яний тиск. Ходьба може навіть знизити рівень холестерину. Це буде чудовий внесок у майбутнє.

Поліпшене травлення

Ходьба змушує все тило рухатися,тому і покращує травлення. Всього 30 хвилин ходьби в день допоможуть поліпшити роботу кишечника. Не забувайте випивати 2 літри води і назавжди позбавтеся від таких проблем.

М'язовий тонус

Ходьба – це м'який спосіб поліпшити кровообіг і змусити тіло рухатися. Якщо ти ходиш досить довго, то можеш отримати ті ж переваги, що і у випадку з тренуваннями низької інтенсивності. Покращений м'язовий тонус і стійка втрата ваги - позитивні дії активного способу життя.

Зменшення болю в спині

Якщо у вас болить нижня частина спини, ходьба стане простим рішенням цієї проблеми. Ця діяльність з низьким навантаженням також відмінно циркулює кров навколо хребта, дозволяючи залікувати мікротравми. М'язи спини стає сильнішою кожен день.

Джерело

Все буде Україна