«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Здорові та міцні: Комаровский вчить доглядати за дитячими зубами

Важливо контролювати цей процес до 8-ми років

Турботливі батьки з перших років життя привчають дитину вести здоровий спосіб життя та дбати про зуби. З трьох років дітей потрібно привчати самостійно чистити зуби. Відомий лікар-педіатр Євген Комаровський дав кілька порад, як правильно це зробити та на що варто звернути увагу в першу чергу. Як пише фахівець у своєму Telegram-каналі, допомагати та контролювати цей процес варто щонайменше до 8-ми років. Оскільки від цього дуже залежить здоров'я не стільки молочних, стільки нових постійних зубів.

"Діти старші 3 років наполегливо прагнуть бути незалежними, але незалежність приходить з практикою (під вашим керівництвом). У цьому віці малюки ще не мають волею, навичками і здатністю концентруватися на процесі, щоб якісно почистити зуби самостійно", - написав лікар.

Тому Комаровський наполягає, щоб батьки завжди брали участь у цьому процесі, підказували та перевіряли якість проведення гігієнічних процедур, а також пояснювали дітям, чому це так важливо.

"Слідкуйте, щоб щітка видаляла весь наліт, оскільки саме в ньому розмножуються бактерії, які призводять до карієсу. Іноді вам навіть доведеться взяти справу в свої руки буквально - доочищати дитині зуби. Спочатку чистите зуби дітям власноруч, а потім давайте їм можливість закінчити процедуру самостійно ", - порекомендував Комаровський.

Він зазначив, що зараз стоматологічна проблема №1 серед дошкільнят - це руйнування зубів через запущеного карієсу.

Джерело

Все буде Україна