«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Зелений волоський горіх з медом. Ефективно при йододефіциті та анeмії. Рецепт

Гіпотиреоз – захворювання, що виникає внаслідок нестачі гормонів щитовидної залози. Від дисфункції щитовидної залози страждають мільйони людей по всьому світу. Гіпотиреоз уповільнює метаболізм і порушує обмінні процеси в організмі.

Внаслідок цього виникають численні проблеми зі здоров’ям:

— хронічна втома;
— збільшення ваги тіла;
— запор;
— порушення обміну речовин;
— уповільнення мови і рухів;
— дратівливість;
— низьке лібідо;
— чутливість до холоду;
— підвищення рівня холестерину;
— набряки.

Жінки страждають від проблем зі щитовидною залозою в 10 разів частіше ніж чоловіки. Особливо після 35 років. Медикаментозне лікування цієї недуги є складним і часто пов’язане з великою кількістю побічних ефектів.

Для всіх тих, у кого проблеми зі щитовидною залозою і дефіцит йоду пропонуємо рецепт натурального засобу на основі зелених волоських горіхів. Для приготування суміші знадобляться зелені волоські горіхи, зібрані приблизно з 20 травня по 15 червня.

У цей період у горіхах міститься максимальна кількість вітаміну С, йоду і цинку. Відбирати потрібно горіхи з зеленою шкіркою, без чорних плям і пошкоджень. Перевірити ступінь стиглості горіхів можна голкою. Якщо голка легко пройшла крізь горіх, і з отвору почав витікати сік, плоди можна збирати. Такі горіхи легко ріжуться ножем.

Волоські горіхи багаті вітамінами, мінералами, ефірними маслами, органічними кислотами і йодом. Не дарма друга назва цього плоду – «царський горіх». Зелений волоський горіх з медом надає омолоджуючу дію на весь організм, застосовується в якості кровоочисного, протиязвенного засобу.

Настоянка зеленого волоського горіха

Інгредієнти

1 кг зелених волоських горіхів
1 кг натурального меду
скляна ємність для настоювання

Спосіб приготування

Добре вимиті горіхи нарізати невеликими шматочками. Помістити горіхи в скляну ємність і залити медом. Якщо мед вже зацукрувався, розтопити його на водяній бан. Горіхи повинні бути повністю покриті медом. Під дією меду горіх інтенсивно починає виділяти сік. Закрити кришкою і поставити в темне місце на 1 місяць. Настоянку час від часу необхідно перемішувати. Видали горіхи і проціди настоянку. Отриману рідину можна приймати по чайній ложці три рази в день перед їжою.

Настоянка зеленого волоського горіха на меду сприяє:

— зміцненню імунітету;
— поліпшенню пам’яті;
— підвищенню працездатності;
— застосовується при анeмiї, слабкості, гіпотиреозі.

Джерело

Все буде Україна