«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

13 життєвих історій про те, що бути жінкою — непросте завдання, але веселе

В інтернеті на різних форумах і спільнотах можна знайти дуже багато кумедних, милих і курйозних історій. І більшість з них написані жінками або про жінок. Ми зібрали кілька таких жіночих історій, які щедро просякнуті гумором і легким настроєм.

Дочка виходить заміж. Довго чекала цієї події, готувалася ретельно до свята. Нарешті настав день весілля. Застаю свою заплакану дочку, яка сховала обличчя в подушку. Я в жаху, питаю: «Донечко, з тобою все добре? Ти не хочеш виходити заміж?» На що вона відповідає: «Зі мною все добре, просто я прощаюся зі своєю безтурботною юністю. Зараз я трохи поплачу, а потім можна і заміж виходити».

 

У розмові назвав свою дівчину ім’ям колишньої, думав, що все, я приїхав … Але вона нібито не звернула уваги. Я щось запідозрив. Через пару днів в розмові вона несподівано назвала мене дебілом, на що я, звичайно, обурився, але вона мені спокійно: «Вибач, переплутала з колишнім».

Прокинулася і зрозуміла, що хочу бути блондинкою. Ось прямо тут і зараз. Недовго думаючи, пішла в салон, стрижуся, висвітлюю волосся, зверху — тон, потім ще, і ще, в загальній складності 4 фарбування, щоб рідний колір «витравити». Прийшла додому, помилувалася на себе в дзеркало, зрозуміла, що мені не подобається, пішла в магазин, купила каштанову фарбу, пофарбувала саму себе у ванній. Сиджу і думаю, ось на фіга мені це було потрібно, а? Все-таки ми, жінки, — дивні істоти.

Сьогодні в офісі сперечалися про жіночу логіку. Все б нічого, але як аргумент наявності цієї логіки дівчина привела факт, що, коли у неї закінчуються гроші, вона купує на залишок собі одяг. Як вона пояснила, щоб не витратити на непотрібне.

Вирішила почати бігати. Ось так! Ось прямо в той же день і побігла! Мій спортивний маршрут пролягав в парку недалеко від будинку. Пробігла кілька кіл, страшенно втомилася і зголодніла, і треба ж — на очі потрапив кіоск з піцою. Як же вона смачно пахла! Коротше, роззяви в парку ще надовго запам’ятають спортивну дівчину, що біжить в середньому темпі і їсть на ходу піцу.

Вранці дочка півгодини марафет наводить перед дзеркалом, крутиться і так, і сяк, то просить косички заплести, то розпустити і повернути все як було. Цікавлюся, що це таке вона задумала. Відповідає, що їй хлопчик в групі подобається, але йому подобається інша дівчинка, ось вона і хоче «прийти такою гарною, щоб у нього в захваті аж дух звело, і відкинути його залицяння, коли він кине ту корову заради неї».

Ніколи не забуду, як моя дружина привчила нашого 4-річного сина засинати самостійно. Раніше на це йшло 1,5-2 години пісень і танців. Вона просто зробила жест над ним, поки він лежав у ліжечку, і сказала: «Все, прозорий лазер натягнутий, встанеш — і він тебе спопелить».

Я в шоці від жінок і від моєї дівчини зокрема. У нас поїзд о 23:30, вона почала збиратися о 18:00, робити макіяж, зачіску, вибирати, що одягти. Ми мало не спізнилися, о 23:00 стрибнули в таксі, о 23:25 були вже в поїзді, в 00:00 дівчина вже переодягнулася, змила макіяж і лягла спати. У мене одне питання: навіщо ?!

Перед сном рахую овець, яких мій хлопець лайкає в інстаграмі.

Моя дівчина — жахлива ласунка. Якщо почне лопати шоколад, то не зупиниться. А мені постійно приносять в знак подяки шоколадки, цукерки та інші солодощі. Я даю дівчині смакоту порційно, інше ховаю в шафі за своїми речами, там ціла гора коробок. Якось приходжу додому, а дівчина стогне — живіт болить, по спальні розкидані порожні коробки від солодощів. Викликав швидку. Коли везли в лікарню, вона промямлила щось типу: «Треба краще цукерки ховати …»

Нас пограбували. Винесли все: телевізор, приставку, два ноутбука, прикраси дружини, дорогі картини. Але збереженням готівки займалася дружина. Кажу їй сумно: «Ну що, бакси теж винесли»? У відповідь на що дружина полізла в шафу, дістала 10 пар своїх чобіт і витягла з-під устілок всі накопичені нами гроші.

Чоловік забирав дочку з садка, приходить і каже мені: «Ось навіщо ти вчиш її ЦЬОМУ з дитинства? Ну неможливо ж». Виявилося, що поки вони йшли додому, дочка на жалість йому стала тиснути. У підсумку вони зайшли в магазин і купили їй нову кофтинку. Притому чоловік додав, що сам не помітив, як запропонував дочці оновити гардероб.

До сих пір побоююсь свою дівчину. Справа була теплим осіннім днем. Вона, як завжди, з відкритим ротом дивилась в люстерко і наносила макіяж з ювелірною точністю якимось олівцем, ніщо не могло її перервати. Але тут якась муха пролітає поруч, і дівчина, майже не відриваючись від свого заняття, на льоту прибиває муху олівцем до стіни!

Джерело

Все буде Україна