«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

15 найдивніших світових рекордів, які змушують повірити, що людина може ВСЕ

Рамки «нормальності» існують для кожної людини. Але деякі люди не бояться виходити за них, демонструючи світові свої неординарні здібності, навіть якщо вони можуть здатися комусь дивними.

І насправді наш світ сповнений людей, які роблять по-справжньому божевільні речі пише джерело
1. Біг Мак. Найбільша кількість з'їдених Біг Маків.
У 2016 році американець на ім'я Дональд Гірськ офіційно побив рекорд за кількістю Біг Маків, які з'їв за своє життя людина - 28 788 штук. Гірськ зазвичай з'їдає два бургера в день, купуючи їх оптом і розігріваючи будинку в мікрохвильовці. В останній раз він провів хоча б один день без Біг Мака в листопаді 2000 року.
2. «Жриця кохання». Найстаріша повія.
Найстаршою «жрицею кохання» у світі є 87-річна жінка з Великобританії на ім'я Шейла Фогель-Купе. Вона вирішила почати заробляти своїм тілом у віці ... 83 років, після смерті свого другого чоловіка. У це важко повірити, але в деякі дні вона обслуговує до десяти клієнтів за день.
3. «Армія гномів». Найбільша колекція садових гномів.
Жінка з Вест-Путфорда в Англії володіє найбільшою в світі колекцією садових гномів (і фей). Близько 2 050 милих скульптурок «живуть» разом з нею в маєток «Резервація гномів».
4. Собачий мову. Найдовший собача мова.
Довжина найдовшого собачої мови (принаймні, про який відомо) становить 11,5 сантиметрів. Рекорд був зареєстрований в техаської клініці для тварин Avondale Haslet в 2009 році і «належить» пекінесові на прізвисько Паггі.
5. «Армія гумових качок». Найбільша колекція гумових качок.
Доцент Університету штату Вашингтон на ім'я Шарлотта Лі володіє світовим рекордом по найбільшій колекції гумових качок (до 6 тисяч). Зараз Шарлотта навіть відкрила курси з того, як вибрати гумову качку.
6. Набір тексту носом. Найбільша кількість надрукованих носом слів за хвилину.
Людина на ім'я Мохаммед Хуссейн Куршид може набрати 103 символу за 47 секунд. А робить він це своїм носом. Це досягнення було внесено в Книгу рекордів Гіннеса.
7. «Королева корсета». Найменша талія.
Кеті Юнг - 73-річна американка, яка відома як «Королева корсета». Сьогодні вона носить корсет 24 години на добу і утримує світовий рекорд по найтоншої талії, окружність якої складає всього 38,1 см.
8. Поцілунок. Найтриваліший поцілунок.
Найдовший поцілунок в світі тривав 58 годин, 35 хвилин і 58 секунд. Пара з Таїланду взяла участь в конкурсі в 2013 році і отримала за свій неймовірний рекорд грошовий приз та каблучка з діамантами.
9. биття яєць підборіддям. Найбільша кількість яєць, розбитих за одну хвилину підборіддям.
Індієць з Тіруччіраппаллі на ім'я Дракон Джетлі утримує світовий рекорд за кількістю яєць, розбитих за одну хвилину підборіддям - 150 штук. Попередній подібний рекорд належав італійцеві на ім'я Лео Монделло - 130 яєць.
10. «Голі американські гірки». Наймасовіший заїзд на атракціоні голяка.
Один з найдивніших світових рекордів було встановлено у серпні 2010 року в британському парку розваг Adventure Island. На американській гірці Green Scream одночасно прокотилися голяка 102 людини.
11. «40 пивних метрів». Найбільша кількість пивних кухлів, пронесене на 40 метрів.
Талановита молода жінка на ім'я Аніта Шварц встановила рекорд в 2008 році, пронісши 19 заповнених пивом кухлів одночасно на відстань більше 40 метрів. Як нескладно здогадатися, це була німкеня.
12. Пірсинг. Найбільша кількість пірсингу.
Уродженка Бразилії на ім'я Елейн Девідсон зробила свій перший пірсинг в 1997 році. А до 2006 року вона була світовим рекордсменом з пірсингу - тоді на ній нарахували 4225 сережок.
13. «Голий сніг». Найтриваліше перебування в снігу.
Максимальний час, проведений голяка в сніговому заметі становить 60 хвилин, 8 секунд. А встановив цей рекорд українець Олексій Гуцуляк в січні 2013 року.
14. Помічники на весіллі. Найбільша кількість помічників на весіллі.
Пара з Шрі-Ланки на ім'я Нісансала і Налін володіє світовим рекордом весілля з найбільшою кількістю супроводжуючих.
Якщо бути конкретніше, їх супроводжувало 126 подружок нареченої, 25 бояр, 23 дівчинки з букетами квітів і 20 хлопчиків, які несуть шлейф сукні.
15. Канатоходець. Прогулянка по самому високо натягнутому канату.
Швейцарець Фредді Нок володіє світовим рекордом прогулянки по канату, натягнутому на найбільшій висоті. Він пройшов по канату, натягнутому на висоті 4000 метрів між гірськими вершинами Берніна і Піц Прейлус.
Фредді також має у своїй колекції ще кілька інших рекордів, у тому числі найдовшою прогулянки по натягнутому кабелю і найшвидкіснішій пробіжки по тросу, натягнутому між двома повітряними кулями.

Все буде Україна